Přejít na výpis diskuzí

Noah Cyrus

OSOBNOST 17.7.2008 
423 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Frankie & Noah

    Myslím, že se k sobě skvěle hoděj Frankie Jonas a Noah Cyrus!!! *14*
    • disneychannel01

      Re: Frankie & Noah

      PŘESNĚ BEZZUBÝ ! :D
      Chudk Frenkie!
  • OMG

    Bože...je otřesná,podle fotek je pěkně namyšlená a chová se jako Miley ale ona má 11 a Miley asi 17 nebo 18 a to je pěknej rozdíl...no prostě jako holka je hrozná.. *9*
    • Re: OMG

      ze se nestidite pomlouvat10 holku a jeji sestru tak sou bohati noacoa este oni pisete sproste a vy umite zpivat co?
      chudaci tak si zahrala ve filmech a vdobrych filmech nemusite zavidet.
      • disneychannel01

        Re: Re: OMG

        Ne,my jí prostě nesnášíme a nemůžeme to držet v sobě!
    • Re: OMG

      Vy jste fakt trapný! Je to malá holka, neměli byste spíš urážet její rodiče? Vždyť ona si jenom takhle připadá stejně slavná a "dospělá" jako její sourozenci. Vsadím se, že když vám bylo devět, taky by vám na tomhle oblečení nepřišlo nic divnýho. Je mi z vás nanic! *8* *16* *5* *13* *9* *9* *10* *9*
  • COŽE??

    No teda lidi! Nevím co pořád máte! Může být celkem jedno, jak se oblíká. Je jí 10, takže asi zas tak namyšlená nebude, a vy sprosťáci, co jí pořád říkáte p***, jste se asi zbláznili! Vždyť je to malá holka. A protože má tátu a sestru slavnou, tak chce samozřejmě taky být, to je pochopitelný!!! *10* *16* *3*
    • michallka13

      je to píča

      vždyt je to piča podivejte se nani a je jedno jestli to je ditě nebo ne prostě se jen přetvařuje že je to dalši miley. Cyrusová rodina je stejně celá vimrdaná kromě trace cyruse ale tahle holka je totálni parchant a fracek který je hrozně namyslený a miley je to samí
      • disneychannel01

        Re: je to píča

        PŘESNĚ MOJE ŘEČ !!!!!!!!!!!!!! !!!! *15*
        • vilda158

          Re: Re: je to píča

          přesně.za sve chovani by së mela stydet!! *13*
      • Re: je to píča

        ty si krava normalni.mimochodem ses pica ty *1* *1*
        • disneychannel01

          Re: Re: je to píča

          nene ona ma pravdu!! NOAH JE PÍČA!
  • Je to prostě píča namyšlená!!!!

    Dyt je oproti Miley upe hnusná!!!!!!! Miley teda tky neni upe krásná, já jí osobně nesnáším, hlavně Hannah Montana...!!!!! Ale Noah je etě miliardakrát horší!!!!!! Krásu fakt nezdědila, ty zuby...! Jediný, v čem se Miley podobá, je, že kdyby neměla uši, má úsměv kolem dokola :D :D :D Je to píča!!!!
    • Re: Je to prostě píča namyšlená!!!!

      nahodou je hezči nez ty *1* *1*
    • Re: Je to prostě píča namyšlená!!!!

      ses piča ty *1* *1* *1* *1* *1*
    • Re: Je to prostě píča namyšlená!!!!

      hej co si o sobe myslis nikdo neni dokonalej aty urcite ne *8* *13* tak jako prestan nebo te zazaluju *13* a vazne jako *13* prdel si nedelam
  • Noah

    ja simyslim že v americe takové chování považujou za normáolní mě je 11 taky my příde že zesebe dela stár jenom že je sestra miley cyrus...a navíc zpívatneumí!!! http://www.youtube.com/watch?v=t38QtNI50tw
  • B-L-ÉÉÉÉ!!!!

    Ne, fakt, to už přehánějí!!! Vždyť je jí deset a dělají z ní teenagerku! To se mi doslova hnusí, osobně jí neznám, ale už podle toho, jak se tváří nebo z videí na youtubu je vidět, že je namyšlená jak prase!!! *8* *8* *8*
    • Re: B-L-ÉÉÉÉ!!!!

      ty ji neznas a nadavas ji ty si namyslena ja prase vis
  • aquamarine

    Noah,Noah,Noah..

    no vážně...nemusí se oblíkat jako teeanager,boože.....já jí sice osobně neznám ale s toho co sem viděla na youtube,musím říct že si AŽ MOC hraje na velkou..řekněte sami..podívejte se na Noah a zároven' na naší Miley..Noah se prostě snaží bejt teeanager,takoví malý děti co se takle chovaj přímo nesnáším... *13* vždyt' je to jenom přetvářka.. Noah se vecpe všude... *13*
  • miss.simush

    Noah se prostě jen opičí

    Jako... za co ji obdivovat *7* zato, že v několika dílech hrála v seriálu své starší sestry Miley *7* ... kdyby tam Miley tu hlavní roli nehrála tak tam na 100% nebude ani noah. Zbytečně se oblíká jak pí*a! Slavná jak Miley nikdy nebude! Už jen ten obličej *15* a je znát že vůbec krásu nezdědila, a spěv? NO COMENT radšii... prostě ona a STAR?= to vůbec nejde k sobě *1* *1* *1*
    • Re: Noah se prostě jen opičí

      Já s tebou souhlasíím *7* *7* je to pravda.. *15* *15* *15* *15* jeto opica *9* *9* *9*
      • vilda158

        Re: Re: Noah se prostě jen opičí

        z ni nikdy zpevacka nebude.mate pravdu *8*
        • kristynajackson

          Re: Re: Re: Noah se prostě jen opičí

          PŘESNĚ!!! *16*
          NOAH JE HNUSATKA!!!
  • aquamarine

    ˇhm,hm,hm...

    Mnoo....nechci pomlouvat,ale Noah neumí zpívat zrovna nejlíp...spíš líp tancuje než zpívá...stejně slavná jako je miley asi nebude,ale tim že se bude oblíkat jako teeneager si taky publikum nezíská.Nemám pravdu? *7*
  • Můj názor

    Ehm, Noah Cyrus snaží se být jakože skvělá jako miley . Miley Cyrus vůbec není skvělá ba naopak trapná. NjN co dělat s nevyspělou generací . Co třeba KISS *14* ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit