Přejít na výpis diskuzí

Noah Cyrus

OSOBNOST 17.7.2008 
423 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • alusqa99

    Happy Bitrhday

    Happy Birthday Noah !! *3*
  • mrs_jackson

    =o)

    Noah je jako Miley v menšim provedení *15* ...A jinak happy birthday! *4*
  • Happy birthday

    Happy Birthday Noah
  • Happy Birthday

    Hééj Noah? přejem happy birthday!!! jo! užííjsi narozky a mě se papa *3*
  • sweet_terule

    La la Land

    Já z toho chcípnu. "Navštěvolala střední školu, kde byla roztelkávačkou." Vždyt jí je deset proboha? Nikdy nic nedokázala, jenom má slavnýho tátu a párkrát si zahrála mini roličku v seriálu její starší sestry...
  • narozeniny

    vše nej NOAH *4* *4*
    • cvilda

      Re: narozeniny

      trapárna
      • demi_selly_ash_nessa_miley_fan

        Re: Re: narozeniny

        aby ste se neporaly ze ma narozky ...a nepiste tady Happy Britday kdyz si to stejne neprecte tyvole!!
        • vilda158

          Re: Re: Re: narozeniny

          moje rec devce!!!to by musela umet cesky. *5*
  • hilka

    ps

    jo a vsechno nejlepsi noah k desatinam :) a taky vse nej do noveho roku :)
  • hilka

    ps

    vy asi nevydite jak ta mala emily porad leze miley do zadku. noah si dela co chce ale ta mala emily ne ta udela to co rekne miley aby ji mela radci nez noah a udela proto cokoliv... ja mam 10000000x radci noah nez tu emily. ale stve me ze noah udela zase cokoliv aby se s ni ta emily bavila.. podle me to maji tesi nez treba ja ja mam hoooodne kamaradu ve skole a ona do skoly nechodi uci se doma takze podle me ma asi min kamaradu nez my ostatni a to ji nezavidim taky si nekdy reknu ona to ma lepsi nechodi do skoly ma slavnou sestru ma vsechno co chce atd... ale vubec to neni pravda ma to tesi musi se ucit doma kazdej den, kazdej se s ni zase nebavy protoze nemuze jen tak sama jit ven s kamarady a porad musi chodit nekam s miley protze casto kdyz jde miley tak jde i jeji mamka takze musi jit taky coz ja bych se asi zblaznila...
  • hilka

    omg

    co resite ze tvl jsou slavni jen diky miley vzdyt prece tvl sou to sourozenci a jestli ma talent jeden tak ho muze mit i ten druhej jejich tata jim nic nezarizoval aby byly slavni miley sla s nim na konkurz na hannah montanu s nim ale oni ji vybraly hlavne proto ze byla ´´ziva,, a nestydila se. to samy trace sel jen ze segrou nahravat do studia a seznamil se s mitchelovo brachou a tak zalozily kapelu. a noah zase se motala kolem toho vseho a oni ji pridelili samy tu roli male holcicky v hannah montana a miley s tim nemela nic spolecnyhi vy si asi myslite ze ona muzu jit a vybirat si kdo tam bude a nebude hrat ale to neni pravda oni samy rekli ze kdyz jsou tam vzdy s ni tak ze budou hrat takovy role treba brandi tak casto sedi a pije djuz s nejakyma lidma a noah to dastala taky kuli tomu a kdyz videly ze umi dobre hrat jako jeji sestra ze je stejne dobra tak ji daly sanci aby si mohla taky nekde zahrat tak ji pridaly do toho filmu s tima duchama nebo o cem to je...a ja jim to vsem preju preju kazdymu na svete co neco umi aby dostal sanci se predvict...
  • avril-nely

    xD twl..

    Na tý první fotce v galerii jak tam je to zelený pozadí,tak to vypadá jako by byla těhotná
    xD xD twl *1*
    ale good.....určitě bude slavná jako Miley

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit