Přejít na výpis diskuzí

Noah Cyrus

OSOBNOST 17.7.2008 
423 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • miley0057

    Vše nej!!

    Přeju Noah všechno nej k narozeninám hodně zdraví štěstí a úspěchů!!!
    PS:taky mám neska narozky *1* *1*
  • Skopírovaný životopis

    To, že Noah chodila na strednú školu a bola tam roztlieskavačkou, je totálna blbosť a myslím, že sa to tam asi dostalo omylom! Pred chvíľou som si čítala životopis Miley Cyrus a je to skopírované z neho. Autor tohoto životopisu si zrejme chcel pomôcť a uľahčíť vypisovanie súrodencov a skopíroval viac textu, preto v životopise figuruje, že chodila na strednú školu... nie je to pravda!
    • cvilda

      Re: Skopírovaný životopis

      věřím ti
      • vilda158

        Re: Re: Skopírovaný životopis

        mate pravdu.noah v 11 letech na stredni skole???ale hovno.me je taky 11 let a su na zakladce a teprve v 5.tríde(s otkladem).
  • myslím

    Myslím že Noah by si v Hanně Montaně a ani v nějakým jiným filmu v žiotě nezahrála kdyby neměla sestru herečku vždyt vůbec není hezká *9*
    • cvilda

      Re: myslím

      Noah v Hannah Montana nehrála *16* *16* *16* *16* *3* *3* *3*
      • mellka

        Re: Re: myslím

        Hrála One je opravdu malá za pár let už nikdo nebude ani vědět kdo to je !!!! *4* *4*
      • Re: Re: myslím

        ale hrála!a vís krát!!!
      • demi_selly_ash_nessa_miley_fan

        Re: Re: myslím

        ne ale mensi rolicku jestli nevim jestli si videla ten dil jak Jackson (Miley bracha) nechtel zrat ty sladkosti..Tak Noah tam byla a jak hodila tu zmrzlinu na zem....tak mensi role tam mela ta velka hlava :D
        *16* Já jí nenávidííím *16*
        Nikdy nebude jako miley!
        • vilda158

          Re: Re: Re: myslím

          souhlasím s tebou ve vsem co rikas.Budem kámosky?
          • vilda158

            Re: Re: Re: Re: myslím

            myslim tim uzivatele demi selly ash...
        • mellka

          Re: Re: Re: myslím

          Nikdo si teda myslím já ,už po ní nezůstane stopa.Protože asi všichni pochopí že namyšlená a Miley to už sama (doufám)pochopí taky !!!!
      • Re: Re: myslím

        hrála v nekterych dilech toho malyho caparta ;)ale parkrat :)
  • Střední??

    To jako byla na střední když jí bylo 9 let??? *10* *7*
    • alusqa99

      Re: Střední??

      Přesně taky to nechápu
  • misoben

    Proč???

    Ahoj lidi! já si myslím že Noah je super holka! kdybych jí znala asi by to byla moje kamarádka!
  • Proč?

    nemyslim že Noah by byla to všechno negativní co píšete...na to že jí je devět tak se nestydí...a ona přeci nemůže za to že má slavnou ségru,ne??Tohle bych si myslela o Stelle Hudgens...
    • demi_selly_ash_nessa_miley_fan

      Re: Proč?

      Hele stella hudgens na to ze jeji sestra je Vanessa H.Tak se nepredvadi!!! a ta jeji show je prima,a vidim ze vubec neni namyslena ona je super holka ale Noah NE!!Namyslena Kra...a
      Stella se v ty show porad smála a delala blbosti jako v¨sechny holky Stella je stuper a myslim si ze bych si ze Stellou vis rozumela nez z Noah!! *16*
      Stella *14* *14*
      Noah *16* *16*
      • vilda158

        Re: Re: Proč?

        ja znam jeste segru demi lovato.sice je obezni ale porad lepsi nez noah!!!noah jen hrala v te kravine pony nebo jak se to jmenovalo.demiina segra hrala v serialu zoufalémanzelky.demiina je lep sí nez ta trapka noah!! *3*
      • mellka

        Re: Re: Proč?

        Ano Stellu znám je cool nepředvádí se jako někdo !! A no asi má všechno co chce myslím Noah !!! Stella je fakt výborné a věřím ,že se brzy prosadí jako herečka !!!Ale její sestra jí asi nepomůže!!!
  • miley.the.best

    ..

    Nemám ji ráda, napodobuje ségru, PEACE, Noah and Emily's Show! *16* Naprosto souhlasím s devilishsmile!
    • miley.the.best

      Re: ..

      Viděli jste ji na halloweenu? Vypadala tam jak nějaká dě*ka, hraje si na patnáctku! Ale přeju jí ať vyroste do krásy, protože teď je děsně šeredná!
      • Re: Re: ..

        Přesně!!! *1* *1* *1*
      • avril-nely

        Re: Re: ..

        jj souhlasim s miley.the.best
        jj hraje si na větší než je..twl...nafoukanáá
      • smileynka-terinka

        Re: Re: ..

        nech toho znam miley a noah neni blba a seredna rada bych videla tebe *5* *8* *16* *10*
        • demi_selly_ash_nessa_miley_fan

          Re: Re: Re: ..

          jezisi urcite lepsi nez ta velka hlava :D
          • vilda158

            Re: Re: Re: Re: ..

            tak to je urcite hezci nez ta ¨malá kravicka noah???
        • Re: Re: Re: ..

          ne neznáš *5*
  • devilishsmile

    miley 4rever, ,noah bléé,

    já miluju miley ale nenávidím prcky co jsou slavní jen díky slavným sourozencům!!! podle mě je to jen malá píča které ke slávě pomohla miley
    např.:

    doc-hrála tam miley ,

    hannah montana :hraje tam miley tak co je to jenom kráva a miley sorry že ti urážím ségru ale není mi prostě vůbec sympatická a podba? jak tady nekdo zmínil tak ta zádná
    • Re: miley 4rever, ,noah bléé,

      sorry, ale miley taky vyšlapal cestičku jeji tatínek, stejně jako metro station jsou slvaný jenom kvůli tomu že trave je brácha miley, já je mám všechny ráda, ale oni nemůžou za to v jaký rodině se narodili, kdyby ty ses narodila jako sestra miley cyrus a uměla bys jenom trochu zpívat, tak bys toho taky využila a rozhodně by ti to nevadilo, víš? ty vůbec nevíš o čem mluvíš, tak radši mlč!
  • luciq-dc

    emily

    oh bože já tak nesnášim tu malinkou blbku emily grace... noah je 1000x lepši *1* *1*
    • demi_selly_ash_nessa_miley_fan

      Re: emily

      ja nesnasim obe,ale taky si myslim ze noah je lepsi no
      • vilda158

        Re: Re: emily

        pro me je lepsi emili nez ta zakrslá malá krysa. *15*
    • avril-nely

      Re: emily

      emili je daleko lepší než tahle blbka Noah...twl hraje si na velkou jako je její ségra...blbláááá
  • luciq-dc

    podobaa

    neuvěřitelná podoba mezi miley a noah...
    hlavně tady:
    http://foto.osobnosti.cz/noa h-cyrus-342984
    *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit