Přejít na výpis diskuzí

Noah Cyrus

OSOBNOST 17.7.2008 
423 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • miley.the.best

    ..

    Nemám ji ráda, napodobuje ségru, PEACE, Noah and Emily's Show! *16* Naprosto souhlasím s devilishsmile!
  • devilishsmile

    miley 4rever, ,noah bléé,

    já miluju miley ale nenávidím prcky co jsou slavní jen díky slavným sourozencům!!! podle mě je to jen malá píča které ke slávě pomohla miley
    např.:

    doc-hrála tam miley ,

    hannah montana :hraje tam miley tak co je to jenom kráva a miley sorry že ti urážím ségru ale není mi prostě vůbec sympatická a podba? jak tady nekdo zmínil tak ta zádná
  • devilishsmile

    Re: Re: jéé

    problém je ze ona miley je hvězda holywoodu !
  • narozky

    jo a kdyžtak ja mam taky 9 ale ja je mam 30.11.2000 jo a ¨mam te rada Noah.. *14* *14* *14* *14* *3* *3* *14*
  • ste všichni blbý

    to bych chtěla vědět ko všechno z vás má rád miley cyrus protože si mislim teda vim ze kdyby o tom věděla tak si mislim že by byla dost smutná to vám neníí ani troch líto,.. *13* *13* *9* *9* *9* *9*
  • luciq-dc

    emily

    oh bože já tak nesnášim tu malinkou blbku emily grace... noah je 1000x lepši *1* *1*
  • luciq-dc

    podobaa

    neuvěřitelná podoba mezi miley a noah...
    hlavně tady:
    http://foto.osobnosti.cz/noa h-cyrus-342984
    *4*
  • bobek688

    fůjjj

    mě přijde od pohledu protivná.osobně ji nemám vůbec ráda!!! *5* *5* *16* *8*
  • miss.mileynka

    noah

    ani mne sa nepáči ale ja si pridávam všetkých čo má miley v rodine
  • muhi

    Nelibí se mi

    Mnoo prostě se mi nelíbí *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9*
  • i.love.u.fans

    Re: Happy Birthday!!!

    kolik ti je ??? *1* *1* *1* *1* *1* (protože jsi tak trapá)





    !! haaaa *1* *1* *1* *1* *1* *1*



    hhhaaaaaaaaa



    *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • i.love.u.fans

    ježiši

    Ale stejně si myslím že je to malá píča trapná ! *16* *16* *16* *16* *8* *8* *8* *8* *8* *5* *5* *5*
  • i.love.u.fans

    hgukgzufguzltguz

    Já si myslím že asi ona nešla na střední ona byla v 1 nebo 2 nebo 3 třídě a oni si všimli že umí zpívat a tak jí daly na zpěvačku ne ?? *7* *7* *7* *7*
  • miley-veru

    Re: cože?!

    TO ale vážně neni možní aby byla na střední *16* *8*
  • ichbinteufelin

    Re: cože?!

    taky jsem se na to dívala, co je to za kravinu... *1*
  • cože?!

    Jak mohla studovat na střední škole když jí je devět?! Kerej kokot tam píše takový kraviny..? *8*
  • vashley

    Re: jéé

    jj souhlasím!:-)) ale zase její starší sestra není moc slavná a není hvězda Hollywoodu *7*
  • clairie

    jéé

    Super tak tomu mrněti Noah už je devět no za chvilku jí bude patnáct a budeme mít novou hvězdu Hollywoodu ale třeba ne no konec konců Miley ze scény pole mně nezmizí jen se časem přidá Noah :o)
  • 1-tata-1

    happy

    *3* HAPPY *3*
  • vashley

    Happy Birthday!!!

    Jééé ona má dneska 9 let???Jéé tak to jí přeju vše nejlepší!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *3* *3* *3* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit