Přejít na výpis diskuzí

Noah Cyrus

OSOBNOST 17.7.2008 
423 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cože?!

    Jak mohla studovat na střední škole když jí je devět?! Kerej kokot tam píše takový kraviny..? *8*
    • miley-veru

      Re: cože?!

      TO ale vážně neni možní aby byla na střední *16* *8*
    • ichbinteufelin

      Re: cože?!

      taky jsem se na to dívala, co je to za kravinu... *1*
  • Vy ste blbý

    Hele, vy co tady nadáváte do Noah, tak bych ráda věděla jak by se na ty nadávky tvářila Miley. No moc dobře určitě ne! Já proti Noah nic nemám, skoro každej má sourozence. A jestli chce být jako Miley, tak no a co, má svůj vzor, a je ještě lepší, že za vzor má sestru. A vzkaz pro ty co jí nemaj rádi: Když jí nesnesete, tak sem NELEZTE!!! Jinak ikdyž vím, že tuhle stránku nejspíš Noah nezná, přeju jí všechno nej k svátku.
    • Re: Vy ste blbý

      ty blbče ona má narozeniny looool si piča , nesnášim noah je hnusná vtěrka *16* *16*
  • sindrom
    všechno nejlepší k narozeninám.
  • co len 150 cm ja mam 154 a mam 11 rokov
  • myslím

    Myslím že Noah by si v Hanně Montaně a ani v nějakým jiným filmu v žiotě nezahrála kdyby neměla sestru herečku vždyt vůbec není hezká *9*
    • cvilda

      Re: myslím

      Noah v Hannah Montana nehrála *16* *16* *16* *16* *3* *3* *3*
      • mellka

        Re: Re: myslím

        Hrála One je opravdu malá za pár let už nikdo nebude ani vědět kdo to je !!!! *4* *4*
      • Re: Re: myslím

        ale hrála!a vís krát!!!
      • demi_selly_ash_nessa_miley_fan

        Re: Re: myslím

        ne ale mensi rolicku jestli nevim jestli si videla ten dil jak Jackson (Miley bracha) nechtel zrat ty sladkosti..Tak Noah tam byla a jak hodila tu zmrzlinu na zem....tak mensi role tam mela ta velka hlava :D
        *16* Já jí nenávidííím *16*
        Nikdy nebude jako miley!
        • vilda158

          Re: Re: Re: myslím

          souhlasím s tebou ve vsem co rikas.Budem kámosky?
          • vilda158

            Re: Re: Re: Re: myslím

            myslim tim uzivatele demi selly ash...
        • mellka

          Re: Re: Re: myslím

          Nikdo si teda myslím já ,už po ní nezůstane stopa.Protože asi všichni pochopí že namyšlená a Miley to už sama (doufám)pochopí taky !!!!
      • Re: Re: myslím

        hrála v nekterych dilech toho malyho caparta ;)ale parkrat :)
  • Nechápu proč si nadáváte,každý má svůj názor. Já si o ní osobně myslím že je to jenom rozmazlený fracek ale nechci nadávat nikomu kdo ji má rád. A stejně tak kdybych ji měla ráda tak nebudu nadavat nekomu kdo ne. Na co tady asi jsou ty moznosti okomentování té osobnosti?! Abysme si nadávali jenom proto že si někdo myslí něco jiného než já ?
    • kiss.miss
      Souhlasím ve všem! Noah Cyrus se chová jak chová, přitom je to jenom dcera Billyho Raye a sestra Miley...nic světoborného nedokázala, takže ani nevím, co dělá mezi osobnostma.
  • Vím kdo je Destiny, protože já jsem VELKEJ fanoušek Miley, Noah, Billiho atd. Jsou to fajn lidi
  • Není její opravdová máma sova ???? Protože taková kukadla jsem nikdy neviděla. Nějak se mi zdá že když byla myley ješte v její máme , šly někam na oslavu , Miley čórla brčko a vysála z její mámy krásu. KUKUČ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Můj názor

    Ehm, Noah Cyrus snaží se být jakože skvělá jako miley . Miley Cyrus vůbec není skvělá ba naopak trapná. NjN co dělat s nevyspělou generací . Co třeba KISS *14* ?
  • love007
    , četla jsem v BRAVU že Miley kopíruje a začíná být stejně "divoká" jako ona !!!!!!!!! ... no to tu chybělo ! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit