Přejít na výpis diskuzí

Noah Cyrus

OSOBNOST 17.7.2008 
423 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je mi 15 neměla jsem ani jednoho kluka, ještě jsem se nemalovala neoblíkla jako kur...A to je mi 15 a jí 13 a jsem za to dostatečně ráda jsem šťastný člověk *4* *4*
    • máš pravdu ona už to má v očích že bude jako Miley ono stejně je jejich rodina celá vivedená až na jejich tátu ten je normální.nebo ty fotky ty mě dostaly ona drží telefon a tašku jak nějáká panička je tak nesimpatycká na první pohled to medison lovato je lepší
  • 1-tata-1

    happy

    *3* HAPPY *3*
  • miss.mileynka

    noah

    ani mne sa nepáči ale ja si pridávam všetkých čo má miley v rodine
  • To jsou komentáře. :D Ať jí nepouštěj k Miley, ještě jí zkazí. Noah je mužské jméno ne?, Jžš ta je tak ošklivá. Ona měla už vzah!...
    Sama Miley nechce, aby šla v jejích stopách. Neřešte pořád jaká je Miley, jak se chová, její ségru atd. Je to opravdu trapný. Štve vás to? Tak si to nechte pro sebe a nemusíte se o to hned s někým podělit. Hysterky opravdu tvl.
  • miley.the.best

    ..

    Nemám ji ráda, napodobuje ségru, PEACE, Noah and Emily's Show! *16* Naprosto souhlasím s devilishsmile!
    • miley.the.best

      Re: ..

      Viděli jste ji na halloweenu? Vypadala tam jak nějaká dě*ka, hraje si na patnáctku! Ale přeju jí ať vyroste do krásy, protože teď je děsně šeredná!
      • Re: Re: ..

        Přesně!!! *1* *1* *1*
      • avril-nely

        Re: Re: ..

        jj souhlasim s miley.the.best
        jj hraje si na větší než je..twl...nafoukanáá
      • smileynka-terinka

        Re: Re: ..

        nech toho znam miley a noah neni blba a seredna rada bych videla tebe *5* *8* *16* *10*
        • demi_selly_ash_nessa_miley_fan

          Re: Re: Re: ..

          jezisi urcite lepsi nez ta velka hlava :D
          • vilda158

            Re: Re: Re: Re: ..

            tak to je urcite hezci nez ta ¨malá kravicka noah???
        • Re: Re: Re: ..

          ne neznáš *5*
  • ahoj noah přeju ti k narozeninam všechno nejlepši *3*
  • sindrom
    Všechno nejlepší k narozeninám.
  • aanet

    miley i noah jsou bozi

    miley a i noah jsou obě nej udělala bych cokoli abych se snima mohla setkat škoda že bydlí až v americe ale i tak jsou nej .hrozně bych byla ráda kdybi miley měla konzert tady v české republice já vím že je to strasná dálka až z ameriky ale kdybi tu ten koncert byl tak bych byla moc ráda šla a setkala SE S MILEY TO BY BYLO BOZI!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14*
    • miley-cyrus1

      Re: miley i noah jsou bozi

      MIley tady bude mit konzert 3.cervna 2010 ja to vim protoze moje nej kamoska zna Mandy jeji nej kamosku a ta to vi od miley super co ale fakt 3.cervna v O2 arene
      • vilda158

        Re: Re: miley i noah jsou bozi

        tak holčiny kdys ma teda myley ten koncert tak se pripravte na antifanoušky.kteří po ni budou házet plechovky od piva.(bude jich miliony)
      • Re: Re: miley i noah jsou bozi

        ahoj oni o tom nekde taky pisou ze bude v cervnu v praze ale nvm ejstli je to fakt pravda a ta kamoska jak zna mandy tak ona bydli v americe jo tesimse na koncert *3*
    • danas.pol

      Re: miley i noah jsou bozi

      aanet miley je nafoukana socka a neprijede k nam ma jine zalezitosti s noah A PROBERTE SE VSICHNI MILEY JE JEN POPULARNI KVULI FILMU ATD A OTCI A MOC SE PREDVADEJI PRALA BYCH NOAH I MILEY KDYBY NEKDO PO NICH HODIL SKUNKA *3*
      • demi_selly_ash_nessa_miley_fan

        Re: Re: miley i noah jsou bozi

        Anooooo ty máš pravdu tohle si přesně myslím jááááá já jsem byla fan of Miley ale už ne je nafoukaná ona nemá ráda svoje fanoušky je to Kurwa!
  • všechno nejlepší k narozkám
  • Na to,že už je jí 12,tak má hlas a vzheld tak na 8 *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit