Přejít na výpis diskuzí

Noah Cyrus

OSOBNOST 17.7.2008 
423 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hele Češi zbláznili jste se? Umíte akrát závidět a pomlouvat. Noah osobně neznáte, tak ji nemáte právo ani soudit pode vzhledu a pomlouvat. Že se líčí? No a co, je jí 13, já jsem o půl roku starší než ona a neznám skoro žádné dívky v našem věku které by se nelíčili. Není to náhodou její věc, jen jí závidíte že je slavná, to samé můžu říct o její sestře, která je pro mně velkou inspirací. Nevadila mi ani jako Hannah Montana ale teď její styl punk zpěvačky přímo zbožňuju. Nejsem nějaká velká faninka ale když je mi nějaká osobnost něčím sympatická ( miluje a pomáhá chudým a ohluchlým dětem, má ráda zvířata, má úžasný styl a krásný hlas) tak ji mám prostě ráda. Tak hateři a pusťte se do mně!!! :p *14*
    • mám stejný názor Gabriello :))
    • (y) palec hore *3* kdyby jsem tě mohla poznat...
  • kristynajackson

    Noie=TRAPKA

    Nechápu proč si říká "Noie"
    Nikdo jí tak neříká!!!
    Chce být zajímavá!
    A MIMOCHODEM! ONA MÁ ČERNÝ VLASY UŽ!
    ZRZKA JÍ UŽ NEBAVILA *15*

    A vaše fotka je hnusss *15* *16*
    • zenonqua

      Re: Noie=TRAPKA

      chod do riti ty trapka. co zawidis jej, ze sa prefarbila??? a howoris o nej, ze je skareda?? by som chcela widiet teba jak wyzeras! a by ma zaujimalo, ze co ti ta holka urobila,ze tu wsetkych otrawujes tym swojim pindanim ze jaka je trapna. si uwedom jedno! ona ani newe ze existujes! ta sa spamataj a uz tu nic nepis! ! ! ! *13*
    • Re: Noie=TRAPKA

      už laskavě táhni do p*dele...a když ji tak nenávidíš tak by mě zajímalo jaktože o ní tolik víš
    • miissjackson

      Re: Noie=TRAPKA

      *15* *15* *15*
  • Ona jako by neměla zuby *1* *1* *1* #FuckThat
  • ona ma 150cm a ja mam 165cm a to mi je 12let
  • clairie

    jéé

    Super tak tomu mrněti Noah už je devět no za chvilku jí bude patnáct a budeme mít novou hvězdu Hollywoodu ale třeba ne no konec konců Miley ze scény pole mně nezmizí jen se časem přidá Noah :o)
    • vashley

      Re: jéé

      jj souhlasím!:-)) ale zase její starší sestra není moc slavná a není hvězda Hollywoodu *7*
      • devilishsmile

        Re: Re: jéé

        problém je ze ona miley je hvězda holywoodu !
  • luciq-dc

    emily

    oh bože já tak nesnášim tu malinkou blbku emily grace... noah je 1000x lepši *1* *1*
    • demi_selly_ash_nessa_miley_fan

      Re: emily

      ja nesnasim obe,ale taky si myslim ze noah je lepsi no
      • vilda158

        Re: Re: emily

        pro me je lepsi emili nez ta zakrslá malá krysa. *15*
    • avril-nely

      Re: emily

      emili je daleko lepší než tahle blbka Noah...twl hraje si na velkou jako je její ségra...blbláááá
  • Noah bylo vždy mužské jméno, ne? *8*
    • možnaá že to jméno připda mužské jenom takovím DE****M jako jsi ty je to užasné jmeno *14*
  • miley0057

    Vše nej!!

    Přeju Noah všechno nej k narozeninám hodně zdraví štěstí a úspěchů!!!
    PS:taky mám neska narozky *1* *1*
  • mk

    Happy Birthday Noah *4*
  • we best friend not spoiled brat *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší