Přejít na výpis diskuzí

Noah Hathaway

OSOBNOST 5.3.2007 
49 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • :-)

    Jo já jsem ho jako malá holka taky milovala.Je to ten nejhezčí kluk kterej existoval a existovat bude.A i když je dospělej tak je pořád hezkej. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Noah

    Ne ne, můj miláček!! *3*
  • Atrej

    Hele u té filmografie zapoměli na Nekonečný příběh The NeverEnding story on tam přece hrál Arteje mího miláčka tam byl moc a moc hezkej *3*
  • Narozeniny

    Vše nejlepší k tvým krásným narozkám,hodně štěstíčka,zdravíčka, lásky a spokojenosti o dlaších let..!!! I love you..!! :-) :-) :-) *14* *14* *14*
  • FC

    ahojky pls přihlaste se do fanclubu noaha na strance www.quickly1.blog.cz *15*
  • cauky

    nazdarek mam milion obryzku(teda budu mit) a pak se cumnete na muj blog ale neim estli este bude hotovej:) www.ajulka3.blog.cz
    *5*
  • videoklipy

    přidala jsem pár videoklipů tak se můžete juknout ahoj *4*
  • Ahojda

    Zdarec lidi tak poslouchejte,teda ctete Noah Hathaway je od roku 2007 ženat.S manželkou Sameerah si otevřeli obchody s prodejem motorek a par tetovacih obchodu.Jinak zdravi ceskou republiku a deduje za fanousky.Tak se drzte a mej te se Žanet
    P.S.omlouvám se tomu clovickovi co jsem tam napsala jak se jmenuje jeho mamzelka to melo patrit o radek vis.No i zeny maj sve dny hihihi *15*
  • ahojik

    holky,radši se koknete na muj blog:www.nekonecnypribeh.blog.cz a uvidite samy *14*
  • quickly

    Ja Chci diskuzi

    Ahoj lidi podivejte se na muj web www.ajulka3.blog.cz je tam neco o noahovi a lots of fotecek tak se kouknete:D jo atreyka ma pravdu musime neco nahodit......ME SE NOAH LIBI NEJVICE V NEVERENDING STORY A V TROOLOVI:d *1* *1* *1* tak je tak maly ťuťu
    • atreyka

      Re: Ja Chci diskuzi

      Přesně.Taky se mi nejvíc líbí v Neverending story a pak v Trollovi. *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit