Přejít na výpis diskuzí

Noah Hathaway

OSOBNOST 5.3.2007 
49 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • on je kouzelnééj!

    Když byl malý a hrál v nekonečném příběhu,zamilovala jsem si ho.Byl tak krááásnej a kouzelnej,že jsem ho měla pořád v hlavě:(.Měl nádherný úsměv a ty krásné polodlouhé vlasy,které já u kluků zbožňuji.Jak jsem ale viděla ty fotky,kde je starší a už jako chlap,zarazil mě dech.Co se to s ním stalo?Nemohla jsem uvěřit tomu co jsem viděla,místo krásného muže jsem uviděla hrůzu.Je mi jasné že každý se jednou změní,ale je mi to zrovna u tohohle herce líto.Moooooc se mě líbil,vždycky jsem ho chtěla vidět,ale zbyly mi jen slzy pro pláč:(.Navždy budeš můj malej klučina s tím kouzelným úsměvem!! *14* *4* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: on je kouzelnééj!

      Já ho jako malého také naprosto zbožňovala. :-D
  • V Nekonečném příběhu byl Noah nádhernej - krásný oči,nádherný polodlouhý vlasy a překrásná tvářička s hezoučkým úsměvem. Dnes už se mi nelíbí,jenom ty jeho krásný oči mu zůstali. Ale na Nekonečný příběh se můžu dívat pořád dokola. Neokouká se to nikdy.
  • asi...

    ahoj asi si založim novej blog jen o něm a o neverending story:-D *14*
  • láska až za hrob

    Ahoj holky,je mi 31 let.Joo to byly časy co jsem zbožňovala tohoto idola.Musím ,ale přiznat,že ta platonická láska trvala docela dlouho.Je mi jen líto,že teď už není ten krásný kluk.Musím přiznat mé zklamání.Je to teď obyčejný americký chlap.
    • quickly

      Re: láska až za hrob

      ceůkem pradva.. *16*
  • Ahojda

    Zdarec lidi tak poslouchejte,teda ctete Noah Hathaway je od roku 2007 ženat.S manželkou Sameerah si otevřeli obchody s prodejem motorek a par tetovacih obchodu.Jinak zdravi ceskou republiku a dekuje za fanousky.Tak se drzte a mej te se Žanet
    P.S.omlouvám se tomu clovickovi co jsem tam napsala jak se jmenuje jeho manzelka to melo patrit o radek vis.No i zeny maj sve dny hihihi *15*
  • narozeniny

    Vše nejlepší k tvým narozkám...!!! *3* *14* *1*
  • lisa184

    hi

    Ahojky, každý prostě jednou vyroste, ale musím říct, že podle mého názoru vyrostl z Noaha moc pěkný chlap....Měl vždycky nádherný úsměv a ten mu zůstal. Zbožňovala jsem nekonečný příběh a žrala ho, jako dítě. Až nedávno mě napadlo podívat se, co vlastně dělá. A zklamaná nejsem..je sympatický a vypadá spokojeně. Zdravim všechny fanoušky.. *3*
  • ...

    nevite nekdo jak je noah asi vysokej???dik *1*
    • Noah měří 166 cm.
    • Re: ...

      moc vysokej není,myslím něco kolem 173 cm.
  • Ahojda

    Tak lidičky
    Noah Hathaway Vás zdraví a stehuje se k nam do Evropy.Místo je Holansko=0)))Tak co vy na to =0))??? *15* *3*
  • sourozenci?

    Dobrý den, nevíte někdo jestli Noah Hathaway je bratr Anne Hataway? Díky
    • Re: sourozenci?

      ne je to jen nahoda schoda jmen=0)) *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit