Přejít na výpis diskuzí

Norkys Batista

OSOBNOST 31.12.2006 
178 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Petr.Pan
    *3* *4*
  • Neuvěřitelné, že je to už přes 10 let, co jsem poznala prostřednictvím netu a především novelám Norkys. Pročetla jsem tady i ty všechny komenty. Je zajímavé to číst v době,kdy už nějaký ten čas od jejich napsání uplynul. Já Norkys teda nikdy nějak extra nemusela jako herečku.Hlavně se to týká novel jako MGB, EA, AAP. Ale třeba ve Flor Salvaje, Mi ex me tiene Ganas byla fakt skvělá. S postupem času se skutečně zlepšovala a zlepšovala a dneska už to není ten příšerný ječák jako kdysi. Ale souhlas s komenty, které tady říkaly jaká neuvěřitelně nádherná ženská to byla. To opravdu byla. I dneska je pořád krásná. Nuž, ale uznejme, že v době MGB či EA jí to opravdu slušelo nejvíce. Já měla nějakých 14 možná, když jsem sledovala MGB tak nějak a skutečně , to snad ani nebyla hezčí ženská v té době. Před těma cca 10 rokama. Čas se na ní trochu podepsal,přeci jen každej stárne, nějakou plastiku taky prodělala, ale i tak do umělé barbie jako některé jiné herečky v jejím věku či ještě mladší má sakra daleko, krásná je pořád. A nejkrásnější je ten její úsměv. Ten má fakt bezkonkureční. A je úžasné, že se tady o to pořád někdo stará a zásobuje to tady jejíma novýma fotkama. Skvělá práce *3*
  • Norky BATISTA opäť presvedčila, že je jednou z naj herečiek a najkrajších žien na svete. V telenovele De todas maneras Rosa je úžasnááááá !
    Norkys má najkrajšie ženské telo a neskutočne veľkú charizmu. JEJ nová kolekcia fotiek na ňou navrhnuté plavky sú očarujúce.

    I LOVE NORKYS ♥ !!!!!!
  • Je nádherná a narozdíl od ostatních Venezuelských "hereček" a "modelek" je jedna z MÁLA která ŽÁDNOU plastickou operaci NEMÁ ! Jen si nechala po narození svého syna, upravit prsa a to ještě tak, že si je nechala ZMENŠIT. Je to krásná žena, to každopádně, má překrasné ženské tělo, vychrtlá teda není ani z daleka a navic má milý obličej a krásné rysy díky kterým ,když se na ní pečlivě zadívate buď v MGB nebo na nějaké fotce, nemusí být vůbec moc nalíčená a přesto je krásná. Hold nadherná, tmavá baba s tmavýma očima a tmavými vlasy,které jsou mimo jiné dle mého názoru nejkrásnějšími ženami na světě už jen kvůli tomu jak je to dělá výraznými a nemusí se díky tomu moc líčit. Její herecký výkon hodnotit nebudu, nevyznám se v tom, nejsem žadný odborník přes filma vzhledem k tomu, že jsem ji viděla jen v rolích naivních husiček ( které jsou v telenovelách všechny ) tak nedokážu odhadnout, jaké herečka je a není. To že je to krásná ženská s dokonalým tělem a určite sen mnohých mužů, je ale bez pochyby :) *14*
  • Rola MIRANDY je extrémne skvelá - NORKYS v novej telenovele MI EX ME TIENE GANAS je krááááásna :)
  • Norkys Batista...
    Najnovšie: Po telenovele Flor SALVAJE, kde hrala spolumajiteľku boredelu teraz natáča novú telenovelu MI EX ME TIENE GANAS, kde hrá modelku a ženu architekta, je stále žiadanou herečkou a modelkou - je tvárou novej kampane pre AVON, GARNIER a žehličky na vlasy RUCHA, či Gillette...

    NORKYS je najkrajšia a najlepšia !!!!!!!!!!!!!!
  • Norkys Batista - je stále aj DNES najlepšou a najkrajšou herečkou a modelkou!!!!!! Svedčia o tom fakty že hrá v množstve reklám - napr. Garnier, žehličky na vlasy a Gilette :) V novej telenovele FLOR SALVAJE hrá Zahru a jej herecký výkon je extrémne skvelý!!!!!! Fakt je tam neskutočne krásna a skvele hrá svoju postavu - najnovšie fotky čo sú tu sú odtiaľ :)
    Norkys is the BEST !!!!!!!!!!!!
  • dra
    všechno nejlepší
  • Renca ako citam tvoj blby prispevok...vidim, ze len sucho zavidis, v kuse tu nadavas na nejaku herecku, s ktorou nic nemas spolocne a je od teba vzdialena polovicu zemegule, liec si svoje komplexy doma, a nevesaj nam to na nos, lebo to len zobrazuje tvoj charakter a tvoju uroven...
  • Re: Re: BÓÓÓÓŽE!!!!!!

    Měla by ses vzpamatovat,každý má právo si sem napsat svůj názor,tak neurážej!Prostě ta dívka svobodně řekla,že ji Norkys není sympatická.Já mám Norkys moc ráda,ale dokážu akceptovat,že se někomu líbit nemusí.Ty se zmůžeš jen na sprostá slova-Dlaždiči!Víš,když už sem chceš psát a někomu nadávat,nauč se nejdřív pravopis.Totálně ses tady ponížila a ukázala jsi svojí úroveň,myslím,že Norkys by nechtěla za fanouška takovou hloupou nulu,jako jsi Ty:-)Přeji Ti,aby se stal zázrak,aby Ti přibylo aspoň nějaké IQ=))
  • miley-destiny

    Re: norkis batista

    španělsky umí skoro každej takže chuparme no a řekni mi co toje ????
  • j.ny

    Re: Re: Re: Re: J.ny

    jj...taky bych rekla, ze to neni vubec ona
  • Norkys

    Ten životopis by chtěl trochu poupravit ona už určitě není nejžádanějsí herečkou a už vůbec ne nejkrásnější *3* v téhle době po ní neštěkne ani pes.
    Já vám řeknu můj názor na ni.JÁ ji ráda nemám nikdy jsem neměla, ale uznávám že byla opakuji byla moc krásná, ale určitě ne nejkrásnějsí na světě nebo něco podobného co tady píšete. Taky dost nechápu proč se tady hádate bo hůř si nedáváte když jde vlastně o nic. Ona vám může být ukradena když o ni někdo řekne něco špatného nemusíte se do něho hned pustit je to jen názor psát tady takové věci jako ty dě*** atd to se mi zdá přehnané.No vraťme se k ní. Jak už jsem řekla ráda ji nemám, neměla jsem a ani nikdy nebudu to by se holka musela chovat trochu jinak. Já s ní viděla spustu novel jako JLV, EA, MGB, AAP, LT atd. a říkám vám úpřímně hrát neumí .Dobrá byla jen v MGB protože měla roli, která se jí hodila, ale když jsem sledovala AAP nebo LT jen jsem kroutila hlavou naprosto otřesný výkon!
    Vzhled- byla moc hezká v dnešní době se mi ani trochu nelíbí, je vychrtlá, strhaná, vrasčitá a plastiková, vy co sem píšete nejkrásnější žena na světě asi nevíte jak ona v dnešní době vypadá, no nechme ten vzhled.
    Co se týká jejího chování já ji osobně samo neznám, ale z těch rozhovorů, které jsem přečetla z videí které jsem viděla si myslím, že to stačilo abych to dokázala posoudit. To, že si o sobě myslí bůhvíco, nechá na sebe šahat, fotí se polonahá, na twitter kopíruje příspěvky, které se jí líbí to je jen zlomek z toho všeho. Hlavně mi vadí to její předvádění má už 33 let je matkou a mohla by trochu dospět, nedělat ze sebe pipku a chovat se přimeřeně ke svému věku.
    Ještě poslední věc nepíšu to za závisti jak tady někdo kohosi napadal opravdu ne, teď už ji není co závidět a ani dřív si myslím, že taky ne. Krásných holek je mraky a věřte mi že jsou i u nás a navíc sou milé, skromné a normální což se o ní říct nedá!!!
  • Re: nos

    norkys nema velkej nos ti mas velkej nos buziku jeden dej norkys pokoj joo
  • Re: Re: ČIKI

    ja kuli ni pojedu az do venezuwli caracasu!!!!! *14* *14*
  • Re: Norkys

    norkys neni tlusta kravo jedna
  • Re: Re: Re: nová telenovela s Norkys

    neurazej norkys kokote jeden dej ji pokoj *10* *10* *10*
  • Re: BÓÓÓÓŽE!!!!!!

    ty jedna devko neurazej norkys protoze marianela je devka pracuje v striptizovem baru tak z ni nic nedelej joo mozna ze norkys ma plastycke operace ale neni kurva vis aze se vitahuje ze sinem to je jeji vjec kundo jedna dej norkys pokoj kravo jedna blba us oni nic takoviho nepis pico skurvane norkys muze mit plasticky operace vis protoze neskrachovala jak ta tvoje kurva marianela co je lezba norkys je nejlepsi na svete ona je andej *4* *4* *4* kravo spinava nedelej ze ta tvoje marianele je andel je jenom jeden andel a to je norkys a kdyz hraje telenovelu tak na to ma ata tvoje marianela nehra nikde jenom v MGB vis ta z ni nedelej nix do neni z devky neudelas nic ale norkys to je nadhera *4* andel ona ta krava marianela je odpad a norkys je milacek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! krava marianela a norkys neni rozmazlena ani urvana tak si davej bacha co mluvis pico rozbiju ti hubu jestli budes sirit takovi lzi o norkys devko!!! si takova devka jak marianel ma picu zarostlou chulupama !!!! a norkys neurazej kravo pitoma *13* *13*
  • pettullka

    narozeniny

    přeju všechno nejlepší nejrkásnější ženě na světě :)
  • vš nejk naorzkam

    ahoj přeji ti všechno nej k narozkamhodne štestilaskay :_) *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit