Přejít na výpis diskuzí

Novak Djokovič

OSOBNOST 7.11.2007 
66 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Happy Birthday

    Všechno nej zlato!! :-* *3*
  • IWALY

    Je uplně nejlepší strašně moc ho paštim *14* proste IWALY *14*
  • video

    Novak mi byl vždycky sympatický =-)a to video je naprosto úžasné, jsem měla problém abych nespadla smíchem pod stůl.... *1*
  • kokinqa

    novaak :)

    som ho bola kuknut na davis cape v bratislave :) jaky bol zalty..a aj podpis maam :) *3* *14* *4*
    • Re: novaak :)

      paaana ako ti zavidim:Dhh pana si sa s nim aj vyfotila?ja by som asi pri nom odpadla:D *1*
    • monusha

      Re: novaak :)

      Ano? keby si mohla tak ofoť a pošli :) na monusenka@inmail.sk diky..
  • monusha

    Oprava

    Pardon, túto adresu: http://www.usopen.org/en_US/news/in terviews/2008-08-29/200808291220055 793640.html
    • monusha

      Re: Oprava

      Ježišmarja proste tú adresu dajte bez MEDZER... neviem prečo tam naskakuju... :-(
  • monusha

    Ale baba nebaba..

    Ale nemá žiadnu modelku, šak to sam povedal (dufam, že som to preložila dobre) :D viď druhú otázku: http://www.usopen.org/en_US/news/in terviews/2008-08-29/200808291220055 793640.html
    Alebo žeby klamal???? *7*
  • nejlepšííí

    Djokovič je nejlepší nejhezčí a nejrandovnější s nejlepší povahou atd....víte cooo...:-Dtenista in the world....my idol prostě!!!!!!! *14* *14* *14* *4* *8* *1* *9*
    • Re: nejlepšííí

      Joooooo, je plostě nej! Já ho zbožňuju, a to jeho imitování ostatních je upe nej! Válím se smíchy *1* *14* *14*
  • sexipistol

    mohol sa viac snazit

    no vcerajsi zapas Djokovica s Murrayom v CINCINNATI ma dost sklamal.NOvak mohol hrat aj lepsie ale co uz...inak viete ze Djokovic pride na Slovensko...!!!??? *3* *4*
    • Re: mohol sa viac snazit

      Na slovensko??KDY???? *5* plss odepiiiiš
    • minka

      Re: mohol sa viac snazit

      a kdy???a kam???
      • sexipistol

        Re: Re: mohol sa viac snazit

        no a nevie kedy presne ...ale kde ale myslim ze by to malo byt v bratislve kde odohra zapas...a asi v sebtembri...to je 9 mesiac v poradi..alebo tak niek
        • monusha

          Re: Re: Re: mohol sa viac snazit

          No aj ja som to počula ale neviem neviem... ale to by nebolo naškodu, pretože dať sa s ním do reči nie je také ťažké, zvlášť keď šak viete, kto ho trénuje... a nejaké to slovíčko musí vedieť... ajtak je to dosť podobné..
        • minka

          Re: Re: Re: mohol sa viac snazit

          prosim,kdyby jsi mela presnejsi informace, napis na ¨mail: mina.domina@seznam.cz dekuju moooc
  • hlasujte

    podpořte svého nejoblíbenějšího tenistu na http://jacquelyn.blog.cz/0806/tvuj- nejoblibenejsi-tenista určitě navštivte, okoukněte, zahlasujte....díky *15* *4* je tam i Novak samozřejmě *14*
  • hi

    Ee nevíme *15*
    • Re: hi

      peti,ale kdyby jsi to věděla,tak mi to řekneš ne??? *1* *15* *14*
      • Re: Re: hi

        No jasně,že ju *3* tobě řeknu všecko *3* *1* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit