Přejít na výpis diskuzí

Oldřich Hajlich

OSOBNOST 27.4.2007 
88 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fotky...

    Nemate nekdo jeste nejake dalsi fotky??mimochodem je tu nejaka nuda :-P
  • jjjjjjj

    sorry Oldo,že sme tě takle otravovali v tom mekáči ve čtvrtek a pak sme ještě nastoupili do tý tramvaje,fakt sorry ,my sme byli moc štastný,protože nm vodpadla hodina a když sme tě tam pak ještě viděli tak sme se prostě neudrželi.
    (v Pusinkách si byl fakt super,a jestli uvidíš Sandru Novákovou,tak jí odemně pozdravuj pls.dik) (nevim jestli si vzpomínáš na ten čtvrtek,takový 4 lidi,pubertáci)p.s. : nebudeš ted někdy v něčěm hrát?
    • Re: jjjjjjj

      Sandra taky bydlí v Řepích? Párkrát jsem ji potkal u nás v Bille...
  • jjjjjjjj

    já sem ho viděl na zlíčíně s nějakou holkou,asi to byla jeho girlfriend.
  • otázka

    Oldo,nechceš si udělat facebook?
    • Re: otázka

      on má facebook...
  • je sladkej!

    Hej lochnesko!Po tobe taky kouka?Po mne totiz porad!! *8* *14* on ma tak krasny modry oci! *14* *14* A to telo!! *14*
  • Happy birthday!!

    Věechno nejlepší k narozeninám!HODNĚ ŠTĚSTÍČKA,ZDRAVÍČKA A JASNĚ ŽE LÁSKY *3*

    Markéta(kdysi jsme se viděli o prázkách ve Zlíně s Katkou *4* )
  • icq pls!!!!!

    ahoj! nevim jestli si me pamatujes, ze skoly ,ja sem kacka hajmlichova. pls jestli bys mi nedal icq abych si s tebou mohla dopisovat. *1* *1* dik cau!
    • Re: icq pls!!!!!

      nejsi ty nahodou ta holka z nauky od maxanta jak se rikalo ze spolu chodite? *3*
      • Re: Re: icq pls!!!!!

        asi sem ta kterou myslis,jo,neco se takle rikalo ale ja s nim nechci chodit ona ma holku
        • Re: Re: Re: icq pls!!!!!

          Jsem taky z Rep, ale nikdy sem nic takovyho neslysela,vim ze se rikalo ze ma neco se sandrou od Klumpara, ale s tebou...
          *9*
  • Heh

    NJN olda... ten se mnou chodil na nauku když sem jesště chodila do ZUŠky na blatiny... :D líbil se mi jenže pak nwm no.. xD je to fajn kluk a chtěla bych ho znova někdy potkat ^^ *4*
  • mikelka

    :(

    ty jo ... on je fakt moc pěknej.... jeho holka se fakt má.. a jak ste tu psali jakej je super herec,, a nekdo psal že je kokot.. nwm ... neznam ho.,.. ale kdybych ho znala ... tak by mi bylo uplně někde jestli je herec nebo ne.. když by byl fajn..
  • Icq a mobil

    zda se,ze po tomhle vsechny touzite...tady je icq:199053792
    a tady mobil:77311302
    a poradne to aspon vyuzite... *16*
    • katu-ska

      Re: Icq a mobil

      pořádně toho využijte??ty si se así zblaznil/a ne?!! *8* ...když teda nepočítam že to čísle je napsane blbe...ikdyž si to kazdy asáí domyslí tk jak by bylo tobe kdyby te potom začala otravovat banda praštěnejch holek...kteří tě sice vubec neznají ale pořád po tobe něco chcou??...así moc ne že??....jenom si přečti co tady všichni píšou....jak by bylo tobě kdyby tě nekdo tk hrozne povrchne hodnotil??....třičtvrtě lidí ho tu nezná ...ale píšou o něm spoustu vecí...měli byste si všichni uvědomit...že je uplne normální jako mi všichni kolem...a neustálé otravovaní od lidí..co ho vubec neznají jenom kvuli tomu že hraje v nejakem filmu teda není mooc přijemný..... *9* .....veřte mi..na jeho místě by vám taky nebylo fájn!!tk se na dtím zkuste zamyslet!! *3* ...
      • Re: Re: Icq a mobil

        Hele nemohla bys mi pls na mail posat jeho icq nebo mail? sem jeho (teda byla jsem) kamoska z nauky a fakt po nem vsude patram xD hraju na housle sem mala mam blond vlasy a kdyby se ptal vic a nevedel tak ze sme na nauce meli maxanta a chodil tam se mnou i bracha .. :))) diky moc jestli mi mail nebo icq sezenes budu ti nadosmrt vdecna *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit