Přejít na výpis diskuzí

Oldřich Hajlich

OSOBNOST 27.4.2007 
88 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jj

    jj....bratránek je borec!!! *3* *1* *15*
    • Re: jj

      Olda je talent, tak mu přejme samé dobré role... *5*
    • Re: jj

      hmmm a kde bydlí? *14*
      • Re: Re: jj

        mno v Parazee *3* *3*
        • Re: Re: Re: jj

          Bydlí na Prae 6 v řepích a je to pěknej kokot..myslí si o sobě bůh ví co..chodí na gympl Na Vítězný pláni..a jeho holka? Nikola? Ta je v pohodě..
          • Re: Re: Re: Re: jj

            Kokot fakt není, je to jeden z nejlepších lidí, který jsem na ZŠ potkala. Chytrej, hodnej, milej a k tomu i hezkej *4*
          • Re: Re: Re: Re: jj

            Jak říkám, Olda je nejlepší
          • Re: Re: Re: Re: jj

            zavist?ze ani nenapises svoje jmeno ty hrdino... *7*
          • Re: Re: Re: Re: jj

            Kokot je trochu silný slovo, ne?! *8*
  • Olda

    Olda vůbec není namyšlený atd, je to skvělý a chytrý kluk a takových by mělo být víc. Pro nic za nic není tak úspěšný, to fakt asi někdo trochu závidí,že? Úspěch se neodpouští hlavně v Čechách *15*
    • Re: Olda

      jojojojo pravda je úžasný a čím dál hezčí *14* *3* *13*
  • Hej cože?!

    No ty ...! Jako já s nim chodim do školy a ani nevim že je to herec a dabér?! Dost dobrý! Chodí sice do jiný třídy, ale se vsákne, musim se s nim seznámit, protože je hrozně moc krásnej... Já mám takový štěstí. *14*
    • Re: Hej cože?!

      Hni, Hani... xD Lol, tohle už je hooodně starej příspěvek, co??? =X Takový postřehy! A ted dycky na chodbě, když de okolo takopvý pohledy, že? xD Loool
      • lochneska

        Re: Re: Hej cože?!

        To víš lásko... xD jeho pohledy sou fakt čim dál tim příjemnější..Danešek má asi fakt velkej vliv, jak řikal Mathé... :D:D *15*
  • oprava

    Mé znamení není Beran,nýbrž Býk;-)
    • Re: oprava

      Olda je nejlepší!!! *4*
      • Re: Re:

        ejj..to teda je!!MTMR *3* *4*
  • jej jej:)

    jej Olí ty si ten nejůžasnější bratránek jákeho si kdo může přát *14* jak si tu byl na tem festival to bylo nej *3* akorát škoda že nevyšla ta nedele *9* už se stráášne moc tešim až dijedu o prahy,to si musíme užit *1* děkuju ti za všechno *14* a brzo zase zavolám *1* *1* *14* jo mimochodem naši už to stejně zjistily takže je to jedno *1* měj se krásně mám te moc ráda *14*
    • Re: jej jej:)

      Já wm, že je tohle stareh příspěvek, ale to nevadí. Můsíš být hrozně štastná a pyšná na svého bratrance(nn jenom na něho)Vždycky sem si přála mít bratra a nebo staršího bratrance(mám totiž jenom mladší jeden bydlí na Moravě a další ve Slovensku). Škoda, že nikoho takovýho neznám *9* . Tak ahoj
    • Re: jej jej:)

      myslíš si snad, že budeš zajímavá když sem budeš psát tyhle debiloviny? sem snad ani nechodí... nepřijde mi, že by on byl typ kluka, kterýmu by se tohle zamlouvalo... jestli se mu chceš takhle vnucovat tak mu to spíš napiš mailem bo na icq bo na mobil, ale nwm proč to píšeš sem..taky mu nepíšu sem ,ale kecáme přes telefon a maily...nech si to projít hlavou
      • katu-ska

        Re: Re: jej jej:)

        já si vůbec nemyslím že budu zajímavá nebo něco podobnýho!!a vím moc dobře,jestli sem chodí nebo ne!!navíc ho znám už 15roků a on sám mi říká že je to tu mrtvé at sem neco napíšu atd..ale víš co,mě je uplně jedno co si o tom kdo myslí!!já to vím,on taky a to mi stačí *4* nemusím to nikomu dokazavat a jestli nechceš věřit,nevěř mě je to fuk!!! *15*
    • Re: jej jej:)

      myslíš že ti tu někdo žere že jsi sestřenice která mu tady posíla smajlíky jako nějaká fanynka?*1* možná jsem sama která nevěří(a má mentální vývoj za sebou:D) *9*
      • Re: Re: jej jej:)

        já ji to teda žeru!
        • katu-ska

          Re: Re: Re: jej jej:)

          jeej Teresko kuju za podporu *14*
    • Re: jej jej:)

      Ten festival ve zline?? a za jaky film to bylo???
      • Re: Re: jej jej:)

        jj ve Zlíně. bylo to za film Pusinky a pohádku O kominickém učni a dceři cukráře *3*
  • Olda

    Olda je skvělý škoda že má holku *14* *14* *1*
    • Re: Olda

      je to škola, ale oni jsou tak hezkej páreček spolu, že jim to přeju!
      • Re: Re: Olda

        on má holku? *8* *9*
        • Re: Re: Re: Olda

          Nikolu...
          • Re: Re: Re: Re: Olda

            to je ta fotce? *7*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Olda

              docela na to vypadá, ne? *9*
      • Re: Re: Olda

        nema na nej nekdo cislo??? *4*
        • Re: Re: Re: Olda

          ja s nim chodim do skoly *4*
  • 4teens

    teďkonc je NEJlepší ve 4teens....i když tam hraje namachrovanýho blbečka
  • *

    konecne i nejake fotky...to jejeho holka?
  • :)

    tady se nic nedeje... co vsechno o nem vite jeste??? *4*
  • hezká fotka

    *1* ,,hezká fotka´´ *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit