Přejít na výpis diskuzí

Oldřich Hajlich

OSOBNOST 27.4.2007 
88 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KeviN?

    on dabuje Kevina Jonase v serialu jonas je to tak?
    *7*
    • Re: KeviN?

      bingo přesně tak *5* zeke a luther *1*
    • Re: KeviN?

      nejvic husty:-D
  • guillem.ivanetka

    Velost

    Oooo takový charismaticky to muž *3*
    Mi přijde že ten kluk je strašně pohodový a ještě k tomu čím dál tím víc krásnější *3*
    Jinak tady asi zareaguju na slecnu ktera chce pro svoji postizenou sestrenku sehnat jeho cislo, to já bych chtěla milion čísel:Da stejně je nedostanu *4*
  • otázka

    Oldo,nechceš si udělat facebook?
    • Re: otázka

      on má facebook...
  • nova gf??

    On ma nakou novou gf-blondyna? nebo ze bych rekla neco co nema nekdo vedet? *14*
    • Re: nova gf??

      ne to fakt není nutný je to každýho věc *16*
  • Je docela pěkný.
  • Heh

    NJN olda... ten se mnou chodil na nauku když sem jesště chodila do ZUŠky na blatiny... :D líbil se mi jenže pak nwm no.. xD je to fajn kluk a chtěla bych ho znova někdy potkat ^^ *4*
  • Je singl! *14*
  • ll

    čus, neví někdo na jakej chodí gympl?
    • Re: ll

      :D náhodou to vím, ale nesmím to říkat, ale napovim, že je na jednom z nejlepších gymplu v praze. (na základce už byl taky jeden z nejlepších.)
      • lochneska

        Re: Re: ll

        jeden z nejlepších?? no to snad ne... xD
        ten náš ústav..v tom případě bych nechtěla vidět jak vypadá nejhorší gympl x)
        • Re: Re: Re: ll

          Ale jo, řiká se, že je jeden z nejlepších... taky se mi moc nezdá. :-D
      • Re: Re: ll

        Mysíš, že je jeden z nejlepších v Praze??? Ooo tak to děluji, ale myslim že ne.. Možná bez těch soukromejch... *3*
      • :)

        jůů můj nejůžasnější,nejdokonalejší, nejkrásnější a nejmilovanější bratránek *15* uu jak já te mám ráda *14* už se těším až zase dojedeš to bude jou *1* MTMMMR
        • Re: :)

          a co jááááááá ja jsem taky tvůj bratránek !!!!!!!! *9* *3*
  • zdravím

    Olí, moc príma týpek.. těším se na příští prázdniny, snad se zase potkáme *4*
  • jjjjjjj

    sorry Oldo,že sme tě takle otravovali v tom mekáči ve čtvrtek a pak sme ještě nastoupili do tý tramvaje,fakt sorry ,my sme byli moc štastný,protože nm vodpadla hodina a když sme tě tam pak ještě viděli tak sme se prostě neudrželi.
    (v Pusinkách si byl fakt super,a jestli uvidíš Sandru Novákovou,tak jí odemně pozdravuj pls.dik) (nevim jestli si vzpomínáš na ten čtvrtek,takový 4 lidi,pubertáci)p.s. : nebudeš ted někdy v něčěm hrát?
    • Re: jjjjjjj

      Sandra taky bydlí v Řepích? Párkrát jsem ji potkal u nás v Bille...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit