Přejít na výpis diskuzí

Oldřich Kaiser

OSOBNOST 31.12.2006 
24 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • majetek 6 milionů dolarů.
  • Dávej na sebe pozor, Bejku. Byla by tě škoda. Superexcelentní herec!!!
    *3* *4* *5*
  • nevíte někdo kam se poděl veěerníček o Čokopanáčkovi, hrál tam Kaiser jako mladičký kluk *10*
  • Klári já vím že jsi to psala ty
  • Gabča Demeterová vás miluje
  • Když byl mladý byl tak strašně hezký.. :D Dobrý komik. (y)
  • Všechno nejlepší. :)
  • Na stary kolena ujde
  • Chybička se vloudila.. řekl bych, že pan Kaiser neměří 190 cm.. *2*
  • mílí oldro *3*
    ty vždycky film ozáříš *2*
  • ahoj zlato jseš fakt hustej(cool)


    *14* *3* *14* *3* *14* *3* *14* *3*
  • Liberec

    čau Oldo *16* *3* *13*
  • ywettelove

    Vše nej!

    Oldo, přeji Ti vše nejlepší k narozeninám, hodně štěstí zdraví atd..!! :)) *4*
  • přání

    Milý Oldo
    Přání k Tvým narozeninám,hlavně zdraví,
    štěstí a dobré pohody. *4* *4* *4* *4*
  • helenka808808

    Žák

    jsem viděla od Kaisera toho Žáka jsem upa umírala smíchy tj hrozná sranda ts povedlo *1*
  • žák

    pane Kaiser chtěl bych vám říct že jste dobrý herec a filmy hrajete dobře.
  • oficiální web

    www.kaiser-labus.cz
    TLUČHOŘOVI nové !
  • osmnáctiletý Kaiser

    Včera jsem viděla na CS FILMu Oldřicha Kaisra v roce 1973 ve filmu Láska. Byl to poetický film, moc hezký a tak mladého jsem ho ještě v žádném filmu neviděla. Nevím, jak se přidávají filmy sem, do filmografie, neboť tady jsem ho nenašla. Filmografie začíná až rokem 1976. Jesti to někdo víte, tak dík, měl by tam být. Kaiser je výborný komik a herec a mám ho moc ráda a moje dcerka též. Přeju hezký den. *3*
  • :-*

    I přesto, že je mi fakt pouhých 15 let, nestydím se za to, že pan Kaiser je mou slabinou..strašně charismatický a sexy chlapík, nemůžu si pomoct *14* proto se ptám, nevíte jestli mám šanci ho ještě někdy zastihnout v národním divadle?stále hraje, nebo už přestal? děkuji moc.. *8*
  • rozinushka

    Ten NEJ...

    Přemýšlela jsem,který český herec je pro mě nejkrásnější,nejvíc sexy,prostě ten nejpřitažlivější..a nemusela jsem ani dlouho přemýšlet a napadl mě zrovna Kaiser..který pro mě vždycky byl,je a doufám že ještě dlouho bude fakt charizmatický KUS..a k tomu ještě užasný komik a herec..Nejvíc ho žeru *14* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit