Přejít na výpis diskuzí

Oldřich Kaiser

OSOBNOST 31.12.2006 
24 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • obdiv

    Zdravím Tě milý Oldřichu!
    Jestli si někdy čteš příspěvky od svých fandů, tak jsi možná moje jméno už přelétl očima. Nejsem fanatička, proto není nic divného na tom, že mi i dnes při prohlížení webu osobností a konkr. Tebe vytanul na mysli film: OBSLUHOVAL JSEM ANGLICKÉHO KRÁLE. Viděla jsem jej až ve Zlíně a to je pro mne trochu "zruky".
    Musím se ti přiznat, že sice nejsem odborný kritik(to bys mne jistě znal), ale na dost dlouho mi tento film uvíznul v paměti. Určitě tématicky zajímavý: nebylo mi totiž dost zřejmé, kvůli čemu nejvíce byl tento film natočený. A to mně na tomto filmu dost bavilo, že jsem si jej mohla prohlédnout současně z několika úhlů a to určitě i kvůli stoprocentně perfektnímu výběru hlavních protagonistů. Ten film měl svůj rozměr díky tvému vyzrálému herectví. Díky Tobě Oldřichu. Připadalo mi totiž, jako bys občas držel taktovku nad výkony ostatních herců. A takto na mne působíš i při tvých ostatních hereckých realizacích. Vážím si lidí, kteří mě motivují k přemýšlení. A mezi nima jsi bezesporu a bez ukvapeného přemýšlení i TY.
    Měj se moc krásně a buď zdráv!!
    *3* *4* *3*
  • Olda

    čus asi neumím psát,
    kde můžu potkat oldu kaisera
    dík
  • Download rodinky

    Ahoj, všechny díly rodinky jsou ke stažení jako mp3 na http://www.radio.cz/cz/rodinka/ *5*
  • rodinka

    Jsem velký fanda Tlučhořovic Rodinky tak prosím zavítejte do Klubu Tluchorovic rodinky na strankách www.lapiduch.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit