Přejít na výpis diskuzí

Oldřich Navrátil

OSOBNOST 31.12.2006 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je skvělej a navíc je taky z Třebíče, jako já *2* *2* *2* *2* to jsem ráda a ve star dance mu fandím a nebo taky daně Morávkový ta je taky super
  • Mojí milý příznivci,chci poděkovat Vám všem,kteří mě podporujete v taneční soutěži StarDance. Oldřich Navrátil
    • Okamžitá oprava,vidíte,že s PC nejsem kamarád *2* a jsem jen člověk . Tedy - moji milí příznivci...... O.N. *3*
  • Nej nej nej k vaši sedesatce hlavně zdravý klidu a míru *1* *4*
    • Děkuji Vám. Oldřich Navrátil
    • Děkuji mnohokrát za přání. Velmi si vážím Vaší přízně. Hodně štěstí. Oldřich Navrátil
  • Všechno nejlepšíí :D :-** si užasnýý herec
    • Děkuji za blahopřání a Vaši přízeň. Oldřich Navrátil
  • No musím taky říct že je milej vždy když knám příjde na náštěvu!!! ♥ :) *4*
    • Mohu vědět,kam to chodím na návštěvu *3* ?
    • on k vám chodí na návštěvu? *8*
  • Dobrý den pane Navrátile,
    dovolím si Vás pozvat jako VIP hosta na mnou pořádaný "5.Mezinárodní košt slivovice a pálenek 2012" dne 3.3.2012 Dům Zahradkářů v Třebíči od 14 hod.
    Dovolím si požádat o poslání odpovědi na e-mail:pazja@seznam.cz . Děkuji a s pozdravem Jaromír Pazderník, pořadatel, Třebíč. www.horackykost.cz , www.horackenovinky.cz
    Třebíč dne 15.1.2012
  • Musím říct že pan Navrátil je hrozně sympatický člověk včera jsme ho potkaly v Telči a byl fakt milý a nevadilo mu se s námi vyfotit:)
  • zdravím Oldo

    Tak jsem tu objevil Tvůj profil a chtěl bych tě po 25-ti letech jednou zase pozdravit. Snad ještě bude příležitost si někdy sednout a pokecat. Čau Jura *5*
  • rafťáci

    Je super! *1*
    Hlavně v Rafťákách tam nemá chybu
    je to parádní člověk a naprosto super herec!!
  • ashleynka0012

    Vše Nej!

    Vše Nej!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit