Přejít na výpis diskuzí

Oldřich Navrátil

OSOBNOST 31.12.2006 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paní Lenko, já jsem Karla taky volil, ale jsem nakonec moc rád, že to nevyšlo.
  • Jako herec vynikající, teda až na Bédu Trávníčka.
    Jako příznivec TOPky s Kalouskem hrůza a děs!!! Velké zklamání.
  • Není, je to syn herečky Veroniky Žilkové - Stropnické.
  • Vše nejlepší k narozeninám hodně štěstí,a hlavně zdraví.KATEŘINA
  • Vincent Navrátil je synem Veroniky Žilkové, ale O.Navrátil jeho otcem určitě není.
  • vincent navratil je vas syn????????????????? *15*
  • Vše nejlepší k svátku hodně štěstí a zdraví
  • Když už jsme u té Bílé Hory, tak byl to právě rod Schwarzenberků, který s dalšími vychcánky zradil české stavy a díky nimž došlo k porážce na Bílé Hoře a utrpení pro Český lid po ní. Právě v té době se Trautmberkovi předci nejvíce napakovali a proto je náš pan hrabě nyní za vodou. Je to hadí rod, který Čechy jen vysával, pletichařil a koklaboroval s Hitlerem. Toto náš Ospálek vydatně umí a pro dolar by se přetrhl.
  • Dobry vecer vsem. Ja a moje rodina shanime taktez kontakt na pana Navratila. Muj tatka je vsemi ze sveho blizkeho okoli povazovan za jeho dvojnika a ku prilezitosti jeho 60. narozenin bychom chteli pana Navratila osobne na oslavu pozvat, nebo i jinak ho poprosit o kratke setkani, bud u nas v Olomouci, nebo treba v Praze po nebo pred divadelnim predstavenim.
    Mockrat dekuji za kratkou odpoved, popr. pomoc, jak bych mohla pana Navratila kontaktovat.

    S pozdravem

    Jitka Spundova
    spundi82@hotmail.com,

    PS: Omlouvam se za interpunkci, pisu z neceskeho pocitace
  • pane Oldřichu, já taky volika Karla a jsem na to hrdá. To, co mě nejvíce šokuje, je zlost a závist čecháčků. Nechápu, jak někdo může podporovat takového neslušného, sprostého a nevychovaného člověka, jakým je budoucí prezident. Doufám, že pět let rychle uteče a pak už snad zvítězí inteligence nad hulvátstvím.
  • Jsem taky z Třebíče, ale chtěla bych vás někdy potkat
  • Pane Navrátile, my obyčejní lidé jsme tady taky, ne jenom umělci!
    Je zajímavé, že vám nevadí rozkrádání státu pravicovými vládami, to se neozýváte. Teď vás někdo buď "zblbne" nebo podplatí, jinak si to neumíme
    my obyčejní lidé, podle vás ti co nestojí ani za zamyšlení, vůbec představit. Pan Zeman by do toho mohl píchnout a to by elita národa neunesla! Že někdo musí dělat za minimální mzdu, to jste ještě asi neslyšel!
    Bulka
  • Pane Oldřichu Navrátile, souhlasíme s Ing. Zdeňkem Doležalem. Byl jste naším oblíbeným hercem, autoritou. Co to činíte s knížetem ? Herci, zpěváci a spol. se nechají bez analýzy věci snadno ovlivnit intrikánskými a nenápadnými mediálními masážemi, tj. neadekvátně odměňovanými žurnalisty. Otevřete oči, naslouchejte obyčejnému lidu, nikoli umělcům, médiím, zastavte se a pozorujte. Jděte mimo sféru umělců, známe ji dobře, víme o čem píšeme. Jen bohatí bez finančních problémů a bez znalostí sociální siuace občanů volí knížete. Nemají totiž páru o tom, jak žijí zemědělci, řemeslníci, ale už i střední vrstva středoškolsky a vysokoškolsky vzdělaná.
    Starší pedagožka, zooložka a jaderný fyzik z Prahy, původně z Moravy
  • Nevážený pane Oldřichu Navrátile,
    souhlasíme s Ing. Zdeňkem Doležalem. Byl jste naším oblíbeným hercem, autoritou. Co to, proboha, činíte ?
    Starší pedagožka, zooložka a jaderný fyzik z Prahy, původně z Moravy
  • Pane Oldřichu Navrátile,
    velice jsem si Vás vážil, jako třebíčského rodáka, kterým jsem ijá,stejně starý jako Vy, tak co jsem Vás viděl v Třebíči v rohu u Žandů při vystoupení na podporu knížete mi vzalo dech. Kde se ve Vás vzalo tolik nenávisti a zloby proti panu Zemanovi? Říkal jste, že máte čuch a jistě pan kníže vyhraje a bude to nejlepší prezident. Nejvíce mě dorazila narychlo vytvořená skupina Karel s písní kde hulvátsky ponižujete Miloše Zemana a na závěr když zpívali Zeman, Zeman, ten je vrah. To jsem nevydržel a odešel jsem. Že se nestydíte propůjčovat se k takovým projevům. Kolik Vám za to zaplatili? Nesouhas s názory jiných se dá vyjádřit slušně. Ani nevíte kolik lidí z Třebíče Vámi opovrhuje.Pro úplnost Vám zasílám názor pana Toma Bukovského z Polné:
    Poprvé od Bílé hory, ponížení Českého a Moravského národa si naše národy směli svobodně zvolit svého čelního představitele. Poprvé od ediktu Ferdinanda II, který dovolil jen Katolické smýšlení, logiku totality a uzurpátorství svobody ducha člověčenství! Poprvé se ukázalo, kolik zde je svobodomyslných lidí a kolik se dá snadno zmanipulovat kampaní cíleně zamířenou na některé voličské vrstvy a koupit si je za iluzi profitu (herci a jiní tatrmani) nebo demagogii se základy v levném pozlátku de fakto nepoznaného princátka napojeného na stávající mafii kolem vlády , kterou nikdo již také nechce živit a vydržovati...
    Pokud si uvědomíme jedinečnost , která se stala od Bílé hory přes etapu věků od násilnické katolické šlechty cizáků a procizáků , přes období "protentokrátu" kdy nám zase vládli Němci a období vlády jedné strany, musíme říci...Konečně! My sami! Vzhůru hlavu Češi a Moravané! Vítězství je naše!
    Toto jsem považoval za nutné Vám sdělit.
    Ing. Zdeněk Doležal
    Třebíč
    z.dolezal@post.cz
  • Perun....chlape....perun....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Děkuji Vám. Oldřich Navrátil
  • Je skvělej a navíc je taky z Třebíče, jako já *2* *2* *2* *2* to jsem ráda a ve star dance mu fandím a nebo taky daně Morávkový ta je taky super
  • Okamžitá oprava,vidíte,že s PC nejsem kamarád *2* a jsem jen člověk . Tedy - moji milí příznivci...... O.N. *3*
  • Mojí milý příznivci,chci poděkovat Vám všem,kteří mě podporujete v taneční soutěži StarDance. Oldřich Navrátil

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit