Přejít na výpis diskuzí

Oldřich Navrátil

OSOBNOST 31.12.2006 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Anděl

    Viděla jsem Vás, pane Navrátil v metru Anděl s pejsky. I já mám anglického kokršpaněla. Věřte, že vše jednou přebolí.Hodně úspěchů a pohody Vám i pejskům přeje Michaela z Řep.
  • POZDRAV Z Andělu

    Zdravím Vás..potkala jsem Vás když jste venčil své pejsky...Že to nedělám intuice mě pobízela at Vás oslovím,popovídám,až mi to bylo trapné...Určitě jste si toho všiml...Také se musím přijít podívat na představení kde hraje a snad najdu odvahu si s Vámi promluvit nebo Vás jen alespon pozdravit...čtvrtek anděl já černé brýle zánět rohovky ...Patří Vám a Vašim pejskům můj velký pozdrav JANA *5*
  • obdiv

    Oldřich Navrátil je skutečně pan herec. Obdivuji jeho sžití s postavou.
  • dík

    Pane Navrátil, s velikou radostí sleduji, jak se Vám daří ztvárnit postavu Ivoše v RP. Umí mně to odtrhnout od té hromady denních starostí a je to jenom díky Vašemu přesvědčivému umění. Chvíle, kdy jste na obrazovce hltám jako omamnou drogu a moc se těším na další. S pozdravem A. Vaněk
  • Poděkování

    Mé poděkování a obdiv patří panu Navrátilovi za jeho Jaga. Dvakrát jsem měla možnost sledovat jeho výkon v rámci Letních Shakespearovských slavností a všem Vám návštěvu představení Othella doporučuji. Hana

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit