Přejít na výpis diskuzí

Oldřich Vízner

OSOBNOST 31.12.2006 
26 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokus o kontakt.

    Ahoj Olouši, teď si stahuju mapy rallye Střela v Kralovicích, kam jedu za Danem se podívat a vidím - rychlostní zkouška Řemešín - hned se mi vybavily krásné chvíle na mlejně.Určitě jsi zaneprázdněn (soudím podle počtu dětí co jsem někde četl) ale stejně bych Tě moc rád viděl v soukromí a chvíli pokecal o všem možném, co se dělo, děje a vůbec.Nevím, jestli používáš email, jestli už máš mobil nebo ještě nenávidíš některé vymoženosti civilizace. Asi bych tě dohonil v některém divadle ale to je nějak složité a mimo moje pohyby. I když by to jinak nešlo, tak tě asi časem dohledám.Můj mobil je 602 296 419, a domů 272924820, Bydliště Vajdova 5, Praha 10, Košík 102 00. Zdraví Tě Standa Landa.
    • Re: Pokus o kontakt.

      Ahoj Stanouši,tak se ozvi vole, určitě se s tebou sejdu,to víš,jsem zvědavý na každého vetřelce.
  • Viděl jsem pana Víznera ve hře Ženy Jindřicha VII v Českém Krumlově. Musím uznat, že to co tam předváděl, bylo přímo neskutečné. Je to fakt BOREC!!!!
  • evelina

    pozdrav

    Ahoj Oldo, ten čas neuvěřitelně letí. Dovol mi, abych tě alespoň touto formou pozdravila a zavzpomínala na krásná léta prožitá na gymplu. Tehdy jsem do tebe byla moc zamilovaná a ty jsi se choval vpravdě jako kavalír. Hodně hereckého štěstí a pohodu v rodině ti přeje Eva Kapl.
  • Otočné divadlo

    Milý pane Víznere,
    Ač nestálý televizní divák se občas podívám na VKV, kde jste mi jako herec i postava byl do večerejška krajně nesympatický, tak po večerejším představení v otočném divadle zahradách českokrumlovského zámku jsem po vašem excelentním hereckém, fyzickém a hlsovém výkonu byla zcela dojata musím poopravit názor a sklonit vám hlubokou poklonu a poděkovat za mimořádný kulturní zážitek. Přeji Vám mnoho úžasných hereckých přiležitostí a neméně spokojených diváků zejména na divadle, kde se ukáže skutečná kvalita herce.Prosím Vás rovněž o tlumočení poklony zbytku hereckého osazenstva,které Vám bylo si myslím dobrým hereckým teamem a společně jste nejen mě, ale celému zájezdu z Prostějova zpříjemnili a obohatili kulturním zážitkem.S pozdravem nejmenovaná divačka z Prostějova.
  • leylandus

    Pana Víznera znám, je to výborný herec a ještě lepší člověk. Jeho všestranné zájmy mě vždycky udivovaly a jeho herecké schopnosti jsem obdivoval.
  • Viděla jsem syna pana Víznera.....

    Zdravim a musím říct,že mate moc krásného a rostomilého syna Ferdu.Potkala jsem vaší rodinu v a
    albrechticích před velikonocema. S pozdravem Vendula
  • Přání

    Milý Oldo
    Všechno nejlepší k narozeninám
    přání hodně štěstí,zdraví.
    *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Sympaták

    *5* *5* *5* Je to frajer a dobrý herec.Mám ho ráda(jako herce) *4* *4* *4* .
    • Re: Sympaták

      souhlasím, dnes ho mám taky ráda jako herce - kdysi v době našich krásných středoškolských studií jsem ho ale měla ráda jako kluka k pomilování (a to on tada opravdu byl) *14*
  • diky

    Mily pane Oldrichu,
    pred 40 lety jsem Vas poznala v Cinohernim klubu. Nezapomenutelna je Vase role Saturnina. Vcera jsem byla na jubilejnim predstaveni Trikrat zivot.Vase komedialnost neztratila nic na svem puvabu. Diky Vam jsem zase mela vyjimecne krasny zazitek. Spolecne se Simonou Stasovou jste predvedli nezapomenutelny herecky koncert. A protoze jsem sedela v prvni rade, podal jste mi z jeviste ruzi. Co vic si prat!?
    Diky Vam.
    Mirka
  • evelina

    zas ty narozky

    Milý Oldo, ten rok tak neuvěřitelně utekl a už zase narozeniny. No u vás mužů to není až tak dramatické, jako u nás "odrostlých" dívek.
    Do dalšího roku hodně zdraví, pohody a hereckého štěstí ti přeje tvoje dlouholetá obdivovatelka Eva Kaplan. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit