Přejít na výpis diskuzí

Oldřich Vízner

OSOBNOST 31.12.2006 
25 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • kirushka97
  Přeji vše nejlepší, jednomu z mých oblíbených herců :))
 • Všechno nejlepší,hodně štěstí a zdraví *1* *3*
 • evelina

  zas ty narozky

  Milý Oldo, ten rok tak neuvěřitelně utekl a už zase narozeniny. No u vás mužů to není až tak dramatické, jako u nás "odrostlých" dívek.
  Do dalšího roku hodně zdraví, pohody a hereckého štěstí ti přeje tvoje dlouholetá obdivovatelka Eva Kaplan. *3*
 • Římské noc

  Dobrý večer, pane Víznere. Viděla jsem s Vámi (nejenom) Římské noci a byl to úžasný výkon, jak Váš, tak paní Stašové. Děkuji za velice příjemný zážitek.
 • Sympatak

  Milý Pane Víznere
  Vyděla jsem všechny díla VKV,kde jste hral,i jiný filmi jste muj fanda,rada bych si svama dala sklenku červeného vína ,dozvěděla jsem se že mate chatu v Řemešíně v okresu Plzen - sever,jestli by to bylo možné jinak Vám Přeju hodně hereckého štestía pohodu v rodině Z pozdravem Mirka.
  • Re: Sympatak

   Paní,co ten pravopis.Prosím Vás,zda Vám mohu poradit,než něco někam napíšete,nechte si to raději překontrolovat někým,kdo ovládá gramatiku lépe než Vy.Nechci Vás zesměšňovat,ale tady v tomto textu co jste napsala,co věta to hrubka a ne jedna. Já Vám to opravím zde.

   Milý pane Víznere
   Viděla jsem všechny díly VKV,kde jste hrál i jiné filmy.Jsem Váš fanda,ráda bych si s Vámi dala sklenku červeného vína ,dozvěděla jsem se že máte chatu v Řemešíně v okresu Plzeň - sever,jestli by to bylo možné,jinak Vám přeji hodně hereckého štěstí a pohodu v rodině Z pozdravem Mirka. (Místo jsem Váš fanda můžete napsat i jste můj favorit). *13*
   • Re: Re: Sympatak

    Milý Sympaťáku, ani u vás není čeština příliš silnou stránkou *1* . Za kde jste hrál a dozvěděla jsem se patří čárka, a Z podravem má být S (kým, čím). Jo a po čásce se v textu dělá mezera...
    • Re: Re: Re: Sympatak

     Taky píšu jako trotl, jak na to tak koukám *1* . Má být s pozdravem a ne čásce, ale čárce *10*
 • Přání

  Milý Oldo
  Všechno nejlepší k narozeninám
  přání hodně štěstí,zdraví.
  *4* *4* *4* *4* *4* *4*
 • Otočné divadlo

  Milý pane Víznere,
  Ač nestálý televizní divák se občas podívám na VKV, kde jste mi jako herec i postava byl do večerejška krajně nesympatický, tak po večerejším představení v otočném divadle zahradách českokrumlovského zámku jsem po vašem excelentním hereckém, fyzickém a hlsovém výkonu byla zcela dojata musím poopravit názor a sklonit vám hlubokou poklonu a poděkovat za mimořádný kulturní zážitek. Přeji Vám mnoho úžasných hereckých přiležitostí a neméně spokojených diváků zejména na divadle, kde se ukáže skutečná kvalita herce.Prosím Vás rovněž o tlumočení poklony zbytku hereckého osazenstva,které Vám bylo si myslím dobrým hereckým teamem a společně jste nejen mě, ale celému zájezdu z Prostějova zpříjemnili a obohatili kulturním zážitkem.S pozdravem nejmenovaná divačka z Prostějova.
 • evelina

  pozdrav

  Ahoj Oldo, ten čas neuvěřitelně letí. Dovol mi, abych tě alespoň touto formou pozdravila a zavzpomínala na krásná léta prožitá na gymplu. Tehdy jsem do tebe byla moc zamilovaná a ty jsi se choval vpravdě jako kavalír. Hodně hereckého štěstí a pohodu v rodině ti přeje Eva Kapl.
 • diky

  Mily pane Oldrichu,
  pred 40 lety jsem Vas poznala v Cinohernim klubu. Nezapomenutelna je Vase role Saturnina. Vcera jsem byla na jubilejnim predstaveni Trikrat zivot.Vase komedialnost neztratila nic na svem puvabu. Diky Vam jsem zase mela vyjimecne krasny zazitek. Spolecne se Simonou Stasovou jste predvedli nezapomenutelny herecky koncert. A protoze jsem sedela v prvni rade, podal jste mi z jeviste ruzi. Co vic si prat!?
  Diky Vam.
  Mirka
 • Sympaták

  *5* *5* *5* Je to frajer a dobrý herec.Mám ho ráda(jako herce) *4* *4* *4* .
  • Re: Sympaták

   souhlasím, dnes ho mám taky ráda jako herce - kdysi v době našich krásných středoškolských studií jsem ho ale měla ráda jako kluka k pomilování (a to on tada opravdu byl) *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit