Přejít na výpis diskuzí

Oldřich Vízner

OSOBNOST 31.12.2006 
26 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sympaták

    *5* *5* *5* Je to frajer a dobrý herec.Mám ho ráda(jako herce) *4* *4* *4* .
    • Re: Sympaták

      souhlasím, dnes ho mám taky ráda jako herce - kdysi v době našich krásných středoškolských studií jsem ho ale měla ráda jako kluka k pomilování (a to on tada opravdu byl) *14*
  • leylandus

    Pana Víznera znám, je to výborný herec a ještě lepší člověk. Jeho všestranné zájmy mě vždycky udivovaly a jeho herecké schopnosti jsem obdivoval.
  • Viděla jsem syna pana Víznera.....

    Zdravim a musím říct,že mate moc krásného a rostomilého syna Ferdu.Potkala jsem vaší rodinu v a
    albrechticích před velikonocema. S pozdravem Vendula
  • kdo jsme

    Zbožňuji jeho herecký výkon ve hře Cizinec.Vyhlíží jako příjemný člověk avšak skušenosti některých mích příbuzných jsou proti.Nemůžu to pohužel posoudit sama,ale to co jsem viděla mi postačilo abych věděla,že je to výborný herec a doufám že i člověk.
  • Viděl jsem pana Víznera ve hře Ženy Jindřicha VII v Českém Krumlově. Musím uznat, že to co tam předváděl, bylo přímo neskutečné. Je to fakt BOREC!!!!
  • Fakt dobrej herec

    Nedávno jsem byla v divadle ABC na představení CIZINEC,kde hrál Oldřich hlavní roli.Jeho herecký výkon byl vážně neuvěřitelný a obdivuhodný!!!
    • kennedy

      Re: Fakt dobrej herec

      Tak na tom jsem byla dneska,bylo to NAPROSTO ÚŽASNÝ. Snad nejlepší komedie co jsem zatím viděla *1*
  • Ahoj Oldo, pamatuješ se ještě na doby, kdy jsi hrával házenou ve Spartě? Pamatuješ si na svého trenéra?
  • Pokus o kontakt.

    Ahoj Olouši, teď si stahuju mapy rallye Střela v Kralovicích, kam jedu za Danem se podívat a vidím - rychlostní zkouška Řemešín - hned se mi vybavily krásné chvíle na mlejně.Určitě jsi zaneprázdněn (soudím podle počtu dětí co jsem někde četl) ale stejně bych Tě moc rád viděl v soukromí a chvíli pokecal o všem možném, co se dělo, děje a vůbec.Nevím, jestli používáš email, jestli už máš mobil nebo ještě nenávidíš některé vymoženosti civilizace. Asi bych tě dohonil v některém divadle ale to je nějak složité a mimo moje pohyby. I když by to jinak nešlo, tak tě asi časem dohledám.Můj mobil je 602 296 419, a domů 272924820, Bydliště Vajdova 5, Praha 10, Košík 102 00. Zdraví Tě Standa Landa.
    • Re: Pokus o kontakt.

      Ahoj Stanouši,tak se ozvi vole, určitě se s tebou sejdu,to víš,jsem zvědavý na každého vetřelce.
  • bratr

    Oldo,co je s tvým bratrem,který hodně hrál v 60letech.Dík
    • Re: bratr

      Na vaši otázku mohu odpovědět sám. Ozvěte se chcete-li. J.V.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit