Přejít na výpis diskuzí

Olga Lounová

OSOBNOST 17.3.2007 
104 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • AHOJ

    Ahoj,jsem moc ráda za vaše příspěvky *3*
    • Re: AHOJ

      Ahoj Oli,je to už dlouho co jsme se neviděli,asi naposledy jsem se u vás stavoval na zmrzku *3* ,koukám jako blázen kam jsi to dotáhla,jen tak dál.Snad si ještě pamatuješ na toho střeštěnce,kterýmu ste říkali Zeepe(Zipík) *3*
  • jirka856

    olga

    setkání s olgou *14* *14* *14*
  • olinka

    Olinka je strašně moc hodná *14*
    Tkžé o ni neříkejte že je mrcha atd... *13* když ji neznáte *16*
    • Re: olinka

      tojo *13* *13*
  • olga lounova ve filmu eurotrip

    Puste si film eurotrip a tak priblizne po 46 minutach filmu když se dej zacne odehravat v amsterdamu tak tam olga lounova ztvarnuje jednu poulicni prostitutku postavajici na rohu v tmavych satech *1*
  • mám její autogram

    mám její autogram i sbousty dalších celebrit..jetsli chcete taky napište mi na mail potrhanyENDY@szenam.cz
  • pozitivno

    Když jsem Olinu poznala bylo mi 13 jí taky. Jen jsem ji zahlídla a věděla jsem,že ta holka je fakt zajímavá. Byla chytrá,zábavná a krásně zpívala. Asi rok jsme se intenzivně kamarádily,za tu dobu jsem na ni nenašla žádnou chybu. Myslím,že člověk se v základu nedá změnit tak,aby někdo oní říkal ošklivé věci. Myslím,že jí závidíte talent a sílu se prosadit. Já osobně mám velkou radost,že dělá to co jí baví a je úspěšná.
    Oli,přeju Ti hodně štěstí.
  • baluska1

    Vše nej

    Ahoj Olgo vše nejlepší k tvím narozeninám.Užij si to
  • Vše nej!!!!!

    Vše nej k narozkám! *1*
  • Oga Lounová

    Olga hraje dobře roli Patrície v seriálu TV Prima Ošklivka Katka.
    • omlouvam se

      Ahoj lidicky.Cetla jsem tu ty prispevky a zjistila jsem ze mam par antifanousku.je mi to lito ale ja s tim nic neudelam.nemusi me mit kazdej rad ale vy me neznate a jen mi blizci vedi jaka jsem.vsechny vas zdravim a nebojte se prijdu zas.i hvezdy se obcas divaji na sve profily. *4* *4* *4*
      • Re: omlouvam se

        Tak az zacnes zas za nekoho psat, tak si uvedom, zepytlounova neni zadna hvezda, je to nula, ktera an hrat neumi. Zpivat jsem ji neslysel. Doopravdy souhlasim s tim, ze Osklivku mela hrat ona, el jak by z ni udelali krasnou, to opravdu, ale opravdu nevim.
        • sonicqa1996

          Re: Re: omlouvam se

          s cim souhlasim ze asi neni tenhle vzkaz od Olgy ale nemyslím si že je dobré ji takhle odsuzovat.fakt je že jsem ji slyšela zpívat a i jsem se s ni osobně setkala a popovidala jsem si s ni. KAždý má svůj názor ale neml by ho dávat najevo takhle ,,ošklivým´´ způsobem...Nepsat to v příspěvku na jejím profilu způsobem nevím jak by z ní udělali hezkou atd... *9* *4*
          • missisjosef

            Re: Re: Re: omlouvam se

            ona je ale moc hezká!každý je nějaký lidi dneska odsuzují dřív než někoho poznají *16* *8*
        • krása nebeská

          hlavně že z si krásnej ty olga lounová je krásnátaková která je jako každý nemusíš hnedsní dělat vobludu!!!!!!!!!!!! *16* *16* *16* *10*
    • Re: Oga Lounová

      Nechci ti brát iluze, ale když si představím originál seriálu, ty skvělé herečky, tak nějak nedokážu pochopit, kde tu vykopávku našli! Dyť to je absolutní výsměch originální sestavě. Já se jako omlouvám všem, kteří ji mají rádi, ale mě se v tom seriálu absolutně sprotivila a právě díky ní jsem ten seriál přestala úplně sledovat.
  • Pylounová = Lounová

    hezká změna jména z Pytlounová na Lounová :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit