Přejít na výpis diskuzí

Olga Zubová

OSOBNOST 30.6.2008 
76 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Úklid

    Vážená paní Zubová,už je po evropských volbách a Vy jste se dostala do pr....le,tak by jste alespoň mohla uklidi ty svoje obrázky ze všech sloupů,kdo se má pořád dívat na ten Váš vyceněnej ksicht. *16* *10* *13*
  • Ty krááááso

    Ty kráááááso,ani nevíš,jakou radost mám teď,když už tě asi nahvidím na všech rozích.Proč se jmenuješ zubová,když tvůj starej je zubov?Napiš mi to!
  • Čest

    Kde berete tu drzost ještě někam kandidovat po takové hrůznosti kterou jste předvedla při volbě prezidenta.
  • Zrádce

    Olgo, chtel bych Te nazvat prezvykavcem, ale neudelam to, jelikoz s Tebou pohrdam. Kdo zradi jednou, zradi i podruhe. Ne ze by byl Topol klasa, ale i jednooky je mezi slepci kralem (teda byl), ale co jste s Tlustochem usili je ostuda na celou Evropu. To uz byste to teda do cervna fakt nevydrzeli, co skonci sefovani EU? Tak na zaver 3x fuj Zelenym a Zubovce zvlast. Doufam, ze uz se do politiky nikdy nevratis a zustanes tam kam patris - do kuchyne.
    Pizduch
  • Co nás ještě čeká...?

    Ve známé SMS se psalo něco o "KRÁVĚ".
    Ve známém rčení se říká "VRÁNA k VRÁNĚ".
    Já bych dodal "KRYSA KE KRYSE". Jen by
    mě zajímalo o kolik vám dvěma narostlo
    konto? Nebo jste opravdu takové lopaty,
    že to bylo z "převědčení".........?
  • Ještě není pozdě?!

    Paní Zubová, čí zájmy hájíte? Z Vašeho jednání je zřejmé, že jste zastáncem strany ČSSD a KSČM a jejich "sociálních programů" jak je předvedly v minukém volebním období. Asi nemůžete zapomenout na období před rokem 1989!!!
  • Naprosté zklamání

    Paní Zubová,
    je mi z Vás nevolno.Velice jste mne zklamala hlasováním proti Vládě a nyní proti poplatkům.Nadřadila jste nějaké trapné šarvátky zájmům vlasti.Působíte s Jakubkovou jako dvě žárlivé zakomplexované hlupačky,které se mstí.Jenomže parlament není pískoviště. V parlamentních volbách jsem volila SZ a velice toho lituju. *16* *13* *16* *16*
    • Re: Naprosté zklamání

      Paní Zubová,
      je mi z Vás na blití.
  • Úvaha

    Už delší dobu si lámu hlavu, co je vlastně ta Zubovová zač. Je jenom tak hloupá - nebo zastupuje cizí (zahraniční) zájmy? Třetí možnost nevidím. Víte to někdo?
  • Zdravice

    Vážená paní Zubová, pěkně se nám to po vašem "vizionářském" hlasování vyvíjí,
    Asi se ta osobní zášť nedala už ovládnout... Je to smutné, že si řada politiků nevidí ani na špičku nosu...
    Doporučuji vám s kolegyní vytáhnout v parlamentu nějaká nová trička, třeba s nápisem:"Už ani nevíme, čí jsme vlastně ovce..."
  • rozhodnutí

    Dobrý den paní Zubová,
    Vy jste se rozhodla nechat padnout vládu. Díky Vám a Vašim příznivcům jsem se konečně také rozhodla. Pokud v době kladně hodnoceného předsednictví ČR v EU necháte zvítězit vlastní zájmy před zájmy státu (podobně jako ČSSD), nemáte v politice co dělat. Přiznávám, že za 3 měsíce, po skončení předsednictví v EU, bych asi pád vlády hodnotila jinak, ale dnes je mi jasné, že ne zrovna s nadšením, musím volit ODS, protože nepoškozuje zájmy naší země ve světě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit