Přejít na výpis diskuzí

Olga Zubová

OSOBNOST 30.6.2008 
76 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • konečně

    Paní Zubová,jsem Vám,paní Jakubkové,panu Tlustému i Swippelovi vděčná za to,že jste zastavili tu smršť arogance,hlouposti a netolerance,kterou předváděl nejen premiér a spol. ale i Váš bývalý předseda.Doufám,že o nich už více neuslyším!Přeji Vám všem zdraví a pevné nervy. *14*
  • Klobouk dolů.

    Vážená a milá Olgo,musím Vám od srdce napsat,že Váš projev k důvěře vlády,byl víc jak krásný,ale hlavně i hodně upřimný.No,holka,už dlouho jsem nic tak věruhodného neslyšel.Vaše myšlenky a slova,měli něco do sebe a můžu jen poděkovat,že existuje tak dobrý a upřimný človíček mezi poslanci,jako jste Vy!!Ano,Vy!Děkuji a klobouk dolů,ať se Vám daří ve své práci i v osobním životě!!!S pozdravem Olin z Havířova.
    • Re: Klobouk dolů.

      Oline, Tva gramatika odpovida urovni Tveho mysleni
  • Tleskám

    Tleskám vám, hovořila jste moc dobře, myslím, že z duše hodně lidí, nenechte se odradit.
  • poděkování

    Dobrý den, Vy a Vám podobní zákonodárci si dle mého názoru neuvědomujete, pro koho a za čí peníze pracujete a pracovat máte. V době finanční krize a předsednictví EU jste nám všem v ČR opravdu pomohla.Děkuji a doufám, že to bylo z Vaší strany pro ČR vše. *8*
    • Re: poděkování

      Připomenu vám slova Paroubka když pánové Melčák a Pohanka podpořily vládu, lidské zkorumpované zrůdy
  • Blahopřání

    Blahopřeji k vynikajícímu Vašešmu počinu,
    teď zbývá maličkost, pozvat armádu spřátelené země!
  • ukojené ego

    Paní Zubová,
    sledoval jsem Vás v médiích delší dobu,pořad nevím o co Vám šlo.Pokud jste této republice chtěla skutečně pomoci,pak jste měla hlasovat opačně.No nyní jste na chvíli slavná a zřejmě i vnitřně spokojená - mně je z vás 4 skutečně na zvracení.Pomsta Vám dokonale vyšla.Snad Vám i Vaší kamarádce Jakubkové to jedenkrát dojde.Jinak je mi vás obou skutečně líto.Mějte se ,jak si obě zasloužíte.J.R. *13*
  • poděkování

    Vážená paní Zubová, rád bych se připojil s poděkovním za Váš včerejší statečný projev v PS. Nejsem sice voličem vaší politické strany, ale s Vaším projevem jsem ve všem souhlasil. Jen tak dál, nenechte se zastrašovat...Přeji mnoho energie ve vaší práci.
  • Nedůvěra vládě

    Dobrý den,
    paní Zubová, po včerejším vašem projevu Vám držím palce, máte můj obdiv. Měla jste nejlepší projev ve Sněmovně s nejvýstižnější charakteristikou současné doby z pohledu běžných lidí. Takhle otevřeně, srozumitelně a mediálně sdělit to, co si stejně 90% lidí této republiky myslí, to chtělo odvahu. Přestože nejsem voličem Zelených, smekám před vámi, pouze před Vaší osobou. Máte mou hlubokou úctu. Přeji mnoho sil a úspěchů.
  • Zubová

    Zubová, Zubová-nebojíš se zubaté *5* *5*
  • žena ženě

    Vážená paní Zubová,
    jako žena jsem vždy hlásala,ža v politice chybí ženy,protože na rozdíl od mužů nejsou tak zatížené ambicemi ,ješitností a jsou pro týmovou práci.Ale po Vašem rozhodnutí potopit vládu v době vedení EU ,které je velmi nezodpovědné,tak se jako žena stydím i za Vás.A než takové ženy v politice, ať tam raději nejsou.LM
    • Re: žena ženě

      Presne tak,stydim se za vas, vy karieristko,labuti pisen,at to stoji, co to stoji,ze ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit