Přejít na výpis diskuzí

Olivia Holt

OSOBNOST 23.7.2012 
318 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • přesně taky nemám ráda milay sairus
  • je nej nej nej nej nej nej nej.....
    nema na ni ani debby ryan
  • ale o je kec že spolu choděj *16*
  • Happysmile
    To bylo apsolutně jasny že bude chodit s leem dříve či později *14*
  • http://www.teen.com/wp-content/uploads/2013/05/ashley-benson-dating-tyler-blackburn-dating-rumors1.jpg jsi super
  • nahodou Liv znam ve skutecnosti dobre doopravdy ji znam dobre a Lea taky vlastne na Lea mam i facebook a pisu si snim a o obouch mam i autogramy s fotkou jinak napiste na muj email kimberlycrawford@seznam.cz
    jinak se kouknete na muj web : http://kickin-it7.webnode.cz
    s láskou Kim Crawford :) *3*
  • podle mě má skvělej hlas a vypadá skvěle líbí se mi jak se oblíká taky dělám gymnastiku:) motivovala mě :) dík liv a ten kdo ji nemá rád tak ať neleze na její stránku:) ne? já taky nemám ráda miley cyrus ale neurážim jí a nelezu na její stránku. Navíc ji nikdo z vás doopravdy nezná takžee nevíš jestli je namyšlená *16* *16* *11* *8* *9* *13*
  • Liv se rozešla s Lukem Benvardem a ted chodi s Leem Howardem jsou spolu uz 2 roky a 11 měsícu *3* *3*
  • Ahojte jsem Kimberly a jsem nejvesi fanynka Olivi Holt a hodne se mi libi Leo Howard muzete se podivat i na muj blog : kickiinit.blog.cz tak ahoj Ps zpiva moc hezky :D
  • tak preco liv nema vela pesniciek ako naopriklad zendaya *15* *6*
  • Olivia je preto taká malá lebo robila gymnastiku vy mozgy!!!!!! a teraz má už 164...
  • Ahojte všetci! Som Olivianka a chcem vám všetkým povedať, ktorí si myslíte, že Liv chodí s Leom NIEJE TO PRAVDA! Olivia chodí s Luke a dali sa dokopy ešte pri natáčaní Girl. vs. Monster. :) Trošku otvorte oči, Leo & Olivia sú spolu len v Nakopni to. :) ďakujem za pochopenie, pa Olivians!
  • Olivia Holt je moje nejoblibenější herečka a zpěvačka na Disney Channel a nejvíc se mi od ní líbí film Dívka vs monster a taky se mi líbí Nakopni to. *14* *14* *1*
  • ona s Leem nechodí Leo chodí s Micaylou Johnson a Liv chodí zas s Lukem (dyli se spolu zase dohromady na oslavě Leových 16inách) *4*
  • 161cm taka mala ja mam 11 a 154 a moja naj kamoska 160 a ma tiez 11 fakt mala
  • Mickey-mause
    pal do píčee ty jednu hnusná dojebaná mrrdko!! -.- ná s ty to kecy nezajmají a když jí nemáš ráda tak vyhul ..jsi fakt totálka neschopná !! sví kecy si nech ..!!! *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • to je neuvěřitelne že chodí s leem toje fakt super
  • AllyDawson
    máš pravdu
  • Kriste, keď sa naučíte písať o tom, ako ju nemáte radi, tak až vtedy píšte takéto komentáre. Ako môžete vedieť, že je namyslená? Veď ju ani nepoznáte a ani ju poznať nebudete (NeverSayNever)...tak sa spamätajte ľudia...žasnem nad takouto inteligenciou.
    A áno, mám Oliviu rada. Žalujte ma -_- *16*
  • abych já náhodou ti jednu nevlepila když se ti nelíbí nemusíš sem psát nic a je po problému nemusíš si jí všímat a hannah montana už dávno skončila tak co jí sem pleteš!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit