Přejít na výpis diskuzí

Olivia Holt

OSOBNOST 23.7.2012 
318 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak 11 no....a vymysli si originálnější přezdívku
  • Jo to byla prča. Dylan zpívá divně
  • olivie je dobrá herečk ai zpěvačka a slyšela jsem jak zpívá s dylanem raileym snydrem call me maybe
  • no neni mi 10 a já ti psát věk nebudu
  • Není přezdívka....prostě mě to napadlo ...ti musí být max. 10 podle toho co tady píšeš
  • nebudu ti psát věk...a nevěděla jsem že kluk může mít přezdívku daty *1*
  • Kolik ti je že máš chůvu? A SEM KLUK!!!!
  • Tak za 1 já nechodim do družiny.A ani tam chodit nepotřebuju protože mám chůvu za kterou se platí slušný prachy a taky se se omě stará líp než nějaká družinářka.Za 2 nepíšu jak 3 protože já píšu normálně.A za 3 jestli si myslíš že píšu jako 3 tak si pěkně blbá.
  • Konečně ses naučila psát normálně.....psala si jak třeťák...poradila ses s kamarádama v družině??? :D
  • Hey guys I'm Olivia Holt :) Thank u for everything :) I love uu guys! Much love xo..
  • a mimochodem když píšu já sísí tak sem anonym a ty seš inkognito *16*
  • jestli někdo bude psát za sísí a bude se chtí za mě vydávat a psát hezký věci o Olivii tak upozornuju že já je nepsala
  • to sem nepsala ty krávo jedna přestan psát za mě blbko.Upozornuji všechny co si daj jméno sísí a budou se chtít za mě vydávat že jim napíšu takový věci že se budou divit.a ještě něco ty blbko vydávající se za mě Olivia je pí.a *16*
  • pardon co sem psala je úžžasná byla sem děsná sorry já jí téééž miluji :****
  • MĚLa by chodit s Leem Howardem"!!!
  • pravda.. *16* *16* ona je skvelá má talent a vy jej len závidíte *3*
  • už chodí s lukom benwardom *3* *3* *3*
  • ona sem aj tak nechodí a není blbá ale úžasná *3* *3*
  • možná má divnej vkus ale neni kr*va je strašněn sexy *14* *14*
  • Lol....prej já sem olivia ...hej tvl umírám..:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší