Přejít na výpis diskuzí

Olivia Holt

OSOBNOST 23.7.2012 
318 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Děte ku*va do prd*le ....ste jenom pí*e co zavidijou..a jestli ju nesnasite tak si vytvořte nakej anti fanklub ...a nepište to sem. (speciálně pro tu p*cu šidí)
    • Tou šidí myslíš mě?Jestli jo tak nejsem pí.a a jestli ještě něco takovího napíšeš tak ti sem něco napíše moje máma a hezký to vůbec nebude.
  • je velmi pekna chcem znou chodit *14* *14*
  • Chtela bych sní kamosit *14* je pekna
    • a to sní chceš kámošit jenom protože je pěkná
  • sísí souhlas
    • díky
  • ty si p*ča sísí neumíš zpívat !!!!!! a proč na na tohle lezeš krávo !
    možná rocky je lepší než ty pí*o
    • hele ty krávo možná by bylo lepší kdy by sis hledila svího.a jestli ještě něco takovího napíšeš tak ti sem něco napíše moje máma a vůbec to nebude hezký
    • hele ty krávo možná by bylo lepší kdyby sis hledila svího.A jestli ještě něco takovího napíšeš tak ti sem něco napíše moje máma a nebude to vůbec hezký
  • já souhlasim se sísí a s ostatníma kteří o ní říkaj že je blba atd
  • pekna jak neco :**
  • pekna *3*
  • je velmi pekna chcel bi som snou chodit alebo bit snou kamos *1*
  • No Olivia je hezká a talentovaná, ale že bych byla její fanynka to ne. No spíš mě štve, že někteří lidé mají na něco talent a jsou hezcí atd. ale neví si rady, jak být slavné. Moje kamarádka je nešťastná. Skvěle tancuje a jde ji dobře gymnastika ale neví jak na to ab ukázala ostatním co umí, aby ji ocenili atd. Škoda :-(
    • přesně
    • At ta tvoje "kámoška" teda s tím tancem někde vystupuje třeba s krouškem nebo ve škole pak až bude mít nějaké skušenosti tak at de do československo má talent pak at de do nějaké reklamy a pak do filmu at hraje třeba kompars to je jedno potom at pojede do ameriky a de do amerika má talent a potom půjde taky do filmu a potká se s nějákou slavnou hvězdou a ta jí doporučí do filmu a tak se stane slavnou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit