Přejít na výpis diskuzí

Olivia Jane Wilde

OSOBNOST 31.12.2006 
46 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak to je pěkná coura
  • podle tam toho co napsali.chodí z Justinem T.,který je ženatý s jinou a ještě k tomu chodí s dalším chlapem,ale přitom je zasnoubená uplně s někým jiným (y) :D :D
  • Sympatacka... vo filme Turistas bola skvela ..... a nadherna .....
  • oelli
    Happy birthday!!
  • Všechno nejlepší ;*
  • Všechno nejlepší....:) *3* *2*
  • Ne, ona je bisexualka.
  • Jo, photoshot je mocný...
  • simca46

    13-ka

    v Dr.House je "Trinástka" lesbička alebo si len chce "užiť života"?
  • Re: Re: Re: Re: ...výška

    To se mas ze si ji viděla to musi bejt super a nekteri kteri zavidi tak at se poserou:) *3*
  • harper

    Zase nebudu spát :D

    Na tuhle herečku už jsem pooomaličku zapoměl.. Už jsem mohl mít klid. A já prostě musel na trona zajít :D Naprosto úžesný výkon a vidím to teď na tak 14 dní snění :D stahujte, koukejte, užívejte! Váš Harper!
  • warera

    bohyne

    ty blaho tak ona je jak vytesana z mramoru fakt ukaz krasy *4*
  • Re: Re: ahoj

    ale ty lesbický úlety mají něco do sebe a neřekla bych, že to dělá jen kvůli tý chorobě :D :D :D ale je to jen můj názor :D
  • replay.girl

    alpha dog

    hmm ona hrava ve filmu alpha dog,,tam byla fakt kocka
  • Re: Re: Re: ...výška

    je smutný, že jí závidíš a dost ubohý bejt takhle hnusná, jestli máš nějaký komplexi, tak si je vylejvej jinde, tady na tebe neni nikdo zvědavej "jenniferlopez"
  • jenniferlopez

    Re: Re: ...výška

    dobrý prosimtě a komu to cpeš hm??!!!:Djako nás to nezjamá ju??dje jedno jak je vysoká je suzper ,cool,free,a In a to mi stačí pá LOOOOOOOOOOOOLL *3* *13* *14* *15* *5* *5* *5* *1*
  • jenniferlopez

    Re: Olivia

    Tak ty viďco jinýho se od tebe dá čekat wl!!!:DxD *5* *15* *15* *15* *15* *3* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13*
  • sharpay1995

    Re: Re: KRASAVICA

    Jo taky musím říct že se mi osobně více líbí s hnědými vlasy a jako inteligentní dortorka v bílém plášti, ještě s těmi lesbickími scénami, je vážně sexi...xD
  • Re: Re: Olivie

    a ještě jedna nádherná žena. Kdo viděl film An Ideal Husband, tuším z roku 1999, tak mladá kráska, jež ztvárnila roli miss Mabel Chiltern, vlastním jménem Minnie Driver. Leč, 11 let uplynulo, a je to na ní poznat... nicméně kdo zkoukne filmek, musí přiznat, že byla překrásná *14* *3*
  • Re: Olivie

    Já vím o jedné, také herečka... Billie Piper, hrála například v seriálu Doctor Who, romantický film (ale nádherný, žádná tuctovka jež chrlí Hollywood) Mansfield Park... překrásná toť žena... *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit