Přejít na výpis diskuzí

Olivia Jane Wilde

OSOBNOST 31.12.2006 
46 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Olivia

    Olivia je hezká, ale na Jennifer Morrison nemá. Sluší jí to víc jako blondýně, ale jo, je pěkná. *3*
  • ALEX

    JA MAM ALEX NAJRADSEJ JE SIXI BABA A DOBRA A HODILA SA K MARISSE *4*
    • Re: ALEX

      Marrisa je divná, ale Alex je nejhezčí holka, kterou jsem kdy viděla. Ňam! *14*
    • Re: ALEX

      Ano Alex je super:) *15*
  • ,mnbv

    Olivia Wilde je nádherná *14*
  • lindanagyova

    KRASAVICA

    Olivia je nádherná.Dokonca aj mne ako žene sa veľmi páči.Blond vlasy jej viac pristanú.Páči sa mi v seriáli Dr.House.Ako pani doktorka v bielom plášti je fakt sexi.Aj tie lesbické úlety jej pristanú.V podaní takej krásky je to sexi.
    • Re: KRASAVICA

      já si naopak myslím že jí víc sluší hnědé vlasy, jako v seriálu... Je to podle mě smyslnější a můj subjektivní hlas, ten co mi říká jací jsou lidé jež vidím poprvé, v hlavě mi šeptá, že je inteligentní, což si nedovedu představit kdyby byla blond. Nechci tím urazit nebo nějak si znepřátelit plavovlasé krásky, pouze vyjadřuji svůj názor což se zatím může :-) *4* *3*
      • sharpay1995

        Re: Re: KRASAVICA

        Jo taky musím říct že se mi osobně více líbí s hnědými vlasy a jako inteligentní dortorka v bílém plášti, ještě s těmi lesbickími scénami, je vážně sexi...xD
  • Olivia

    Musím uznat, že včera v dílu House-"Poslední možnost" byla dobrá. Skvělý výkon, ale raději bych tam viděla stejně jiné herečky.
    • jenniferlopez

      Re: Olivia

      Tak ty viďco jinýho se od tebe dá čekat wl!!!:DxD *5* *15* *15* *15* *15* *3* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13*
  • veverkaveve

    v

    vsechno nejlepsi olivie k tvym narozeninam *4*
    • Re: v

      jj přeju všechno nej *15*
  • sam13

    ahoj

    nevie niekto že v Houseovi sa ako volá?? to viem že je trinástka ale neviem že ako sa volá normálnym menom. diki
    *3*
    • Re: ahoj

      AhojHouse,volá na ni 13-ko,protože ji nechce na ni volat jménem.13-ka totiž nechce o sobě nic prozradit tým si ale myslí,že to dělá,aby ohromila House,a tak si nechá říkat 13-ka.Jak už ses možná o ní v seriálu dověděl,že má po své matce huntignovu chorobu.Ona se samozřejmě bojí smrti a tak dělá věci,které by si ani sama neskusila např.lesbické úlety. *4* *4*
      • Re: Re: ahoj

        ale ty lesbický úlety mají něco do sebe a neřekla bych, že to dělá jen kvůli tý chorobě :D :D :D ale je to jen můj názor :D
    • adenkaaa

      Re: ahoj

      Remy Hadley :-D Ale nikdo jí tak neřiká.. :-D
  • lenullka

    Olivia Wilde

    Je upo dobrá. V O.C byla super a v Dr. House taky dobrý. Vypadá upo dobře. *3* *4*
  • replay.girl

    alpha dog

    hmm ona hrava ve filmu alpha dog,,tam byla fakt kocka
  • warera

    bohyne

    ty blaho tak ona je jak vytesana z mramoru fakt ukaz krasy *4*
    • Jo, photoshot je mocný...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit