Přejít na výpis diskuzí

Ondřej Brzobohatý

OSOBNOST 31.12.2006 
180 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jsi fakt dobrej

    Ahoj Ondro.Byla jsem na koncertě pro park,co byl 31.srpna.Musím říct,že hraješ úžasně na klavír a máš pěkný hlas *4* Pozorovala jsem tě s otevřenou pusou,protože to bylo fakt nádherný.Neříkám to třeba proto,že máš hezký vlasy,ale protože taky chodím na zpěv,ale na klavír umím jen malinko.měj se fajn a přeju hodně štěstí v životě.
  • nádhera

    je to krásnej chlap ale neslušeli mu moc ty dlouhý vlasy etě že si je ostříhal
  • Hraje v ulici!!!

    Je to i herec,nýbrž hraje v ulici!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14*
  • modelka

    jsi moc hesky nechces mi napsat svoje tel cisilko jsem modelka tak zatim pa ondrasku *4* *3*
  • Ondra v roli Marka

    Ondra je v roli Marka v Ulici fakt bezva, moc se mi tam líbí a s Digi dohromady tvoří bezvadnou dvojku!!! *14*
  • fórum Ondry Brzobohatého

    Založila jsem fórum Ondry Brzobohatého na Forum.cz-lide ve skupině LIDÉ OD HUDBY pro ty, kdo mají Ondru rádi a chtěli by si o něm "pokecat". Budu ráda, když se fórum rozroste a "rozpovídá". Zdravím všechny Ondrovy fanoušky. *14*
    • Re: fórum Ondry Brzobohatého

      OPRAVA LIDE.CZ-FORUM!!!
  • Šampónek

    To není chlap, to je nepovedená karikatura chlapa, něco strašného. Žije jenom ze jména svého otce.
    • Re: Šampónek

      ses trapna!!! *15* *3* *9*
      • Re: Re: Šampónek

        Vy si snad děláte srandu ne? *1* *1* *1* *1* *1*
    • Re: Šampónek

      když se ti nelíbí tak se do něj nenavážej di si fandit nějaké tvojí "hvězdě" *8* BUHVI kdo to je...
  • Ondra

    Nejvíc krásnej zpěvák a herec..... líbí se mi, jak hraje v Ulici.... je krásnej..... nádhernej..... prostě úúúúúúúúúúúúúúúúú
    • Re: Ondra

      mno neim etli zrovna nej ale supr urco:)
  • ok

    Jednoducho si super!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit