Přejít na výpis diskuzí

Ondřej Brzobohatý

OSOBNOST 31.12.2006 
180 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Je to sympaťák inak. Hraje aj v seriáli Iveta Ladislava Štaidla

  • Luky1987

    Herec nič moc ďalší 

  • Luky1987

    Jestli umí hrát to nevím, ale je to sympaťák

  • Luky1987

    Jako herce ho neznám, tak nebudu komentovat

  • Hochu slušelo by Ti více pokory a než něco řekneš, tak více přemýšlet. Tvůj otec byl frajer a dobrý herec, ale Ty jsi jen ubožák.
    • Luky1987

      Souhlasím

  • Dobrý den, já jsem zase četl nedávno jeho příspěvek v "Překvapení", a musím souhlasit s předcházejícím příspěvkem...Je to dle mého vynikající muzikant, ale to je tak asi vše...má sice právo na svůj názor, ale trochu pokory by mu neškodilo...v časopisu uvádí, že p. Zeman je starý, nemocný člověk, který již neví co povídá, a že si přeje jiného prezidenta... budiž. Problém totiž ale je, že pan prezident má určité zdravotní problémy, ale co se týče "hlavy", tam mu pan Brzobohatý může pouze závidět..!!! To platí i pro všechny potencionální kandidáty, kteří p. Zemanovi nesahají ani po kotníky, což ovšem p. Brzobohatý může těžko pochopit...
    • Souhlasím. Pan Brzobohatý je možná dobrý umělec, ale politice absolutně nerozumí. Podle jeho názorů soudím, že pro politiku nemá "cit" a sám náš "malý" Ondrejko mele nesmysl za nesmyslem. Pokora, takt, diplomacie a zdravý rozum, to mladému panu Brzobohatému zcela chybí. Je bohužel povahově spíše po matce než po otci, což mu škodí a ubírá.
    • Je to tak nesahá ani po paty i svému otci.
  • Dobrý den, četl jsem jeho rozhovor v Květech a zjistil jsem, že je to malý český ublížený človíček. Těžil z toho, že jeho rodiče jsou slavní, ale on není
    schopen rodinou tradici udržet. Není schopen se prosadit jako moderátor lepších
    akcí a v otázce hudby propadl také - nikdo ho nehraje. Co je nejhorší, že závidí schopnějším a úspěšnějším to co dokázali a jenom je pomlouvá. Například
    Babiš a Zeman neměli tak slavné rodiče jako on a přesto se dokázali prosadit.
    Nedokáže pochopit, že něco dokázali a je za nimi něco vidět, proto je lidi volí do funkcí a volit budou.
    Čauky Vodník
    • Pravda, k tomu není co dodat.
  • Luky1987
    Ondrej Brzobohatý je další naše současná celebrita a herec, který neumí hrát
    • Herecky se zatím nikde nevytáhnul. Popravdě - nejlépe mu to jde u klavíru nebo jako moderátorovi , i když se mi nelíbí jeho styl humoru, který je veskrze povýšený, rýpavý, nadřazený, ponižující. Pokud se takto chvá k nějakému muži, který mu tento styl humoru "žere", pak dobrá, ale chovat se takto k ženám, kolegyním? To je negentlemanské.. Jeho otec, to byl pravý chlap. Ondřej si na něj pouze hraje. Jako na všechno co dělá.
    • Durinsons
      Umí hrát, ale ty to neoceníš. *3*
      • Luky1987
        Neumí, já sem ho ani ješte v nečem pořádném hrát nevidel
  • Ještě dodám, přečetla jsem tady ty diskuze. Holčičky, slečny, dámy, Vám se opravdu on líbí? Jako fyzicky? Mně tedy vůbec ne. A snad nikdy se mi on nelíbil. Já na něm nic krásného, už vůbec ne sexy nevidím. Sympatický mi i byl, ale za pěkného bych ho opravdu neoznačila.Jo, a mimochodem je mi 26. Já jen, aby někdo nezačal s tím, že je mi 13.
  • Řeknu to upřímně. Měla jsem ho ráda. Považovala jsem ho za inteligentního člověka, což se později ukázalo jako, že každý má právo mýlit se. Beru ho jako dobrého skladatele. Herce v žádném případě. Hrát neumí. Litovala jsem ho ze začátku, že zrovna jeho si Kuchařová vyhlídla. Ale čím dál více zjišťuji, že se vlastně tihle dva k sobě perfektně hodí, protože z toho skromného, milého kluka, kterým on kdysi býval už dneska nezbylo nic. Stalo se z něho přesně to, co Kuchařová chtěla mít.Panák, který tiše stojí v jejím stínu a dělá vše co ona řekne. Gratuluji ti velice Ondro. Ještě, že se toho táta nedožil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit