Přejít na výpis diskuzí

Ondřej Hejma

OSOBNOST 1.11.2010 
28 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zpěvák

  • zpěvák

  • zpěvák

  • Ondřej Hejma spolupracoval s STB.

  • Ondřej Hejma spolupracoval s STB.

  • Ondřej Hejma spolupracoval s STB.

  • agent stb,udavač.

  • agent stb.

  • frontman skupiny žlutý pes(rocker).

  • Dobrý den pane Hejma,v telce jsem slyšel Vaší chválu na pohádkového krtečka a hořekování nad živým krtkem co Vám škodí v trávníku a množí se.
    Vyhrál jste nad ním nebo to vzdal?Mám taky takový problém-potřebuji poradit. Vondra.
  • Dobrý den, pane Hejma, děkuji za Vaše vystoupení dne 25.5.2017 v pořadu s protimluvčím p.Klvaňou, kdy bylo hlavním tématem hodnocení osobnosti prezidenta USA p.D.Trumpa. Ztotožňuji se s Vaším vyjádřením a naprosto nesouhlasím s hodnocením osobnosti amerického prezidenta protimluvčím.p.Klvaňou. Jana Lišková, Plzeň
  • Viděl jsem Váš vstup do pořadu "Očima J.Klímy". Považuji ho za snahu poškodit před veřejností osobnost pana Babiše. Když Vám jde o styl řeči, nevzpomínám si že bych slyšel něco podobného na p.Schwarzenberga. V současných podmínkách jde především o politickou činnost. Je mnoho politiků kteří dokáží mluvit správnou češtinou ale jsou schopni maximálně škodit národu čechů.
  • Ahoj Ondro,
    pěkně jsi uvedl koncert pro presidenta a oponoval Ondrovi Konrádovi se ctí. Kdysi (už to bude víc než deset let)jsem viděl v LMB Václava Klause v kokpitu zpívat s Visacím Zámkem.
    Lidi odcházejí rychleji a rychleji, Kevin Ayers, Alvin Lee.
    "Nemysli si holka, že mne Tvoje řeči otočí
    Slyšim dobře - ještě lépe vidím Tobě do očí."
    Two Time Mama
    Měj se, Michael Kyselka
  • Hejma......evidován jako spolupracovník STB, co k tomu dodat. Kanálama bych chodil.....
  • f

    jo jo jo taky přeji vše nejlepší k narozeninám opožděně ale to nevadí..
    a všechny sny ať se vám splní a tak..
  • hellraiser

    Re: Ondřej Hejma

    Taky se k prani pripojuji. *4*
  • Ondřej Hejma

    Milý Ondro
    Přání k narozeninám a přání hodně štěstí,zdraví. *4* *4* *4*
  • hellraiser

    Re: Ach...

    To je snad prvni nazor tady, ktery se Ondreje zastava, coz je s podivem, ale zaroven si myslim, ze ti, co ho kritizuji, proste nechapou, jak to cele myslel (coz je mi lito, ze nase spolecnost fakt bud jeste nedorostla, nebo jak pises, ma totalne vymyte mozky- coz je sice ostre vyjadreni, ale bohuzel neco na tom bude). Kazdy, kdo je soudny, musi proste pochopit, ze Ondrej (castecne jeste s Martou) jsou v porote opravdu na miste, zatimco slovenska cast poroty je hruby omyl. *3*
  • Ach...

    Ach pane Hejma proč jsou ti lidé tak moc pitomý ? To už jim ta dnešní přetechnizovaná, cela sametová , úplně vymyla mozky ? Nebo je to školstvím,že ty děcka nedokážou rozlišit mezi podstatným (zde hudbou) a nepodstatným mark. tahem kolem jdoucím ? *7* *5*
  • charmedka-jana

    hejma

    moc ho nemusim
    j nudnej a nespravedlivej
    a zpívání o tom ani nemluvim
    tak se nema pravo do nikoho navazet

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit