Přejít na výpis diskuzí

Ondřej Pavelec

OSOBNOST 29.11.2009 
139 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...

    ... skvělý golman s krásným pohledem a ještě krásnějším úsměvem *4* ...úúúžasný hokej, hoši děkujem *4* *4* *4*
  • Ondra

    Nádhernej kus chlapa toto, a navíc šikovnej golman. A díky MISTŘI za bronz, hráli jste úžasně. *4* *4* *4* *3* *3*
  • Ondra

    Fakt dobrejj GOLMAN a díky hoši za bronz stte mistři, fakt moc pjeknej hokej, JEN TAK DÁL!!!! *3* *3*
  • Ondra P.

    ouuu to je ale KUS, ale ty fotky *14* *14* *3* ale nejvíce luxusni sou ta 1,2,6,12 ale ta 2. takej sexy pohled, nebo u té 12 ty nádherný oči, fakt krasavec *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *8*
  • Ondra

    Takeej krasavec, takovej kluk se jen tak nevidí, ale ty jeho krásný oči *14* *14* *14* a navíc je to mooc šikovnej golman *14* *14* *14* *14*
  • O.Pavelec

    Nádhernej modrookej kluk,fakt KUS *3* *3* *14* a navíc skvělej golman. *3* *3* *5*
  • Ondrášek

    je ze vsech brankaru NEJHEZČÍ
    to je poprvé co sem se zamilovala do dospeliho ach jo. sem zamilovana *14*
    • vilda158

      Re: Ondrášek

      ja taky.nejsi sama.on je krásný golman.tu show jana krauze jsem videla.byl z tama nejrásnější.a ty jeho oči jsou kráné,velké a modré.jsem hrdá na to ze jsem ČECH!!
      • vilda158

        Re: Re: Ondrášek

        taky ho hroooooozně moc MILUJU ♥♥♥♥♥♥
    • Re: Ondrášek

      ne jenom nejhezčí,mysli trochu víc na ten hokej joo,diky jemu jesme se dostali tak daleko je nejskvělejší golman ve vesmíru
      • Re: Re: Ondrášek

        Jo, to máš pravdu :) Je zkrátka brankářský bůh :)
    • Re: Ondrášek

      no myslím, že je nás tu víc do něho zamilovaných... :) já třeba taky :) ale je to pravda, je nejkrásnější brankář... a strašně milej :)
  • Ondrášek

    je ze vsech brankaru NEJHEZČÍ
    to je poprvé co sem se zamilovala do dospeliho ach jo. sem zamilovana *14*
    • Re: Ondrášek

      u mě to zrovna neni poprve ale bacha na mě
    • Re: Ondrášek

      Aniku, kdo by nebyyl do takovýho krasavca *4* *4* *4* *14* *14*
  • O.Pavelev

    kur*a chtěla sem napsat Pavelec nikoli Havelec,tak sorráč
  • O.Havelec

    Myslím si, že Ondra za chvilu bude mít více fanynek než DYK *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit