Přejít na výpis diskuzí

Ondřej Pavelec

OSOBNOST 29.11.2009 
139 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hnusná

    Ta Štoudková hezká teda není..
    • je divná, taková laciná...to je ta jeho expřítelkyně 1000x hezčí a tipla bych, že i chytřejší, ale kdo ví...
  • Ondra

    Nechápu jak se mohl rozejít s tak nádhernou holkou, protože tahle modelka :( s níž údajně randí, hezká zas tak není. Jinak je sympatickej.
    • verik93

      Re: Ondra

      pokud vím tak s ní nerandí - jen se s ní asi vyspal. No a to že bejvalka byla pěkná to ještě neznamená nic - to si může pořídit pěknej obraz a vyjde to nastejno.
  • Ondra

    Holky - směju se :D to je jak když jedete po Luneticích v době své největší slávy :D Ondru vůbec neznám ale vim na milion procent že ho odteďka budou zajímat jenom modelky :D vždyt ani neví že existujete a pravděpodobně - jako všechny celebrity - ho asi ani nezajímáte. Škoda že ho šoubyznys zkazí. Klidně mě za to sežerte, ale pravdu nezměníte. Ale je to sympaťák, to se musí nechat :-)
    • Asi je to tak, ale můžeme žít aspoň ve snu. *3*
    • Re: Ondra

      Svatá pravda :))
    • pawlinka94

      Re: Ondra

      máš pravdu :)
  • O. Pavelec

    Mmmmmmm je to ale kusanec, fakt děsně hezkej kluk, navíc skvělej golman
  • Krasavec

    ooouu to je ale krasavec
  • therezka

    VIP PRIMA

    Viděli jste v pátek VIP zprávy na Primě?Pokud ne,tak se na to podívejte na iprima.cz-videoarchiv. *14* *14*
    • Re: VIP PRIMA

      Ale jak je to na tom konci, jaak se na chudáka vrhnou, až narazí do branky :D
    • Re: VIP PRIMA

      nevidela proc ?? ..on tam byl ?? :)
      • Re: Re: VIP PRIMA

        Ano byl tam :)
  • Ondra

    :D:D Holky až se Ondra vrátí domu tak ho budu od vás pozdravovat..:)Jinak je hezký si číst jak si o něm krásně píšete..:)Jo a jinak s tím e-mailem tomu nevěřte...opravdu si myslíte že by vám všem stačil odepisovat..?A nebo že by vám vůbec odepsal..?:/
    • Re: Ondra

      Musím uznat, že v tom máš pravdu :) Nebude mít ani čas a myslím, že ho upřímně možná ani moc nezajímáme... Jak jsem si to říkala s kámoškou, pokud se s hokejistou nomální holka nezná, nemá šanci... Nevím, je to můj názor...
  • ondra pavelec

    má krásné oči a je roztomilý :-)
  • Ondrášek

    ondra je prostě boží!!já sem taky do něj zamilovaná...fakt lituju že nejsem dospělá...jinak souhlas s therezkou v té show jana krause byl fakt sladký!
  • therezka

    show jana krause

    Včera byl hostem v Show Jana Krause.Ti kteří jste to neviděli musíte se na to kouknout..On tam byl táááák sladkýýý *14* *14* *14* A jako bonus se dozvíte užitečnou informaci *1*
    • Re: show jana krause

      Máš naprostou pravdu, byl úžasný :))
    • Re: show jana krause

      byl tam totalne k sezrani..jakej bonus mas na mysli ?? :D
    • ...

      Přesně....v té šou byl prostě dokonalej

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit