Přejít na výpis diskuzí

Ondřej Ruml

OSOBNOST 29.3.2008 
105 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdenka

    Zdravím vás.Do divadla Kalich jsem 19.4.dalapro Vás dopis se žádostí o autogram.Prosím buďte tak hodný a nezapomeňte na to.Moc jsem Vám v soutěži držela palce, ale bohužel to nestačilo.Jste ale mladý a máte úspěchy určitě před sebou.Tak se mějte moc pěkně.
  • helenka808808

    Jablonec n. Nisou

    On je taky Jablonečák já tady :D
  • Re: Re: Re: DVD

    srovnávat je nejde já vidím že kazdý z nich je úplně někdo jiný,co vydíš ty Petro?
    každý z nich má svoje kvality a jiné uspěchy a to opravdu srovnávat nejde..Karel Gott je pochopytelně mnohem slavnější než Ondřej Ruml ale nikdo nemůže říct že je lepší.
  • Re: Ondrášek

    a on u tebe by měl šanci?
  • Re: Ondrášek

    Líbila jsi se mu?
    jak to cítíš pověz nám,
    myslíš že by jsi u něj měla šanci?
  • škoda, že nejsem režisérkou

    kdybych jí byla natočila bych krásný film o mimozemšťanech. Hlavní roli by hrál tady Ondra Ruml. *1* *1* *1*
  • kachnaaa

    Re: Re: laděnka:)

    to bylo prááávě ještě lepčííí;).. sad za náma ten příští víkend přijede:)..byl fakt skvělej:)..hej a těšim se na ten koncert jak nám slíbil ty vstupenky zdááárma;)..VIP;):D
  • laadenkaa

    Re: laděnka:)

    *14* bylo to nejvíc nejlepší *14*
  • kachnaaa

    laděnka:)

    laděnko to bylo krásný když sme se s nim fotili a povídali sme si s nim v tej Sušici na náměstí vit?:)..a jak náám pak zazpííval ou jééé:)..ještě že máme to jeho číslo;).. *14*
  • aannddrreejjkka

    .......

    Dneska měl vystoupení v Sušici *3*
  • anyzska

    Re: koncert

    Byla jsem v Jablonci a byl to ohromný zážitek. *14*
    Ondra je výborný zpěvák a skvělý člověk !! *4*
  • koncert

    čauec, kdo jste bylů na jeho koncertě v měst,. diadle v Jablonci?
  • -lentilka.cz-

    Od ŠtĚpÁnKy ♥

    _On je moc hezkej Ondra_ >IN LOVE< _a sladkej =o* _ MtR OnDrO :-* _ OuUu =o)_a jeho zpěv je božskej :)) _
  • rambikaanka

    Re: Fidlovačka

    já byylááá *14* *4*
  • Pozvánka

    Srdečně Vás zveme do naší obce, kde je starostou pan Ondřej Ruml!
    http://ondrejova-lhota.wbs.c z
  • 4baruska4

    Fidlovačka

    ahoj lidi kdo jde na charitativní koncert ve fidlovačce v neděli?? *3*
  • kate0019

    x)

    Jooo... Ondra je upe Super... TeĎ v úterý byl u nás v Opavě... Byl upe skvělej...*14* A znavu jsem si podtvrdila to že je upe krásnej!*4* Byl vtipnej, milej prostě upe super... Pro mě to byl užasnej zážitek že jsem ho viděla... *14* *14*
  • 4baruska4

    Ondra se nám podepisuje video:)

    ODKAZ : http://www.youtube.com/watch?v=DFLd lnoee0k
  • 4baruska4

    Ondrášek

    čauky lidičky, Ondra je skvělý kluk byla jsem na jeho mini koncertě na Chodovské tvrzi a pořád se na mě krásně usmíval *14* , potom jsem šli za ním do zákulisí se s ním vyfotit a on na mě že mu prý někoho připomínám a že už mě někde viděl *14* , potom jsme se s ním teda vyfotili a pak se nám podepsal a já si ho natáčela *14* , tady je odkaz na moje videa http://www.youtube.com/user/tokioba ra
  • 4baruska4

    Re: Ondra

    ahojky, s Ondrou jsem se ůplně normálně bavila, je to v pohodě kluk a říkal mi že mu prý někoho připomínám *7* , byla jsem na jeho mini koncertě na Chodovské tvrzi *14* , pořád se tak hezky smál a říkal že to co se o něm píše v bulváru neni pravda ať si toho nevšímáme..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit