Přejít na výpis diskuzí

Ondřej Ruml

OSOBNOST 29.3.2008 
105 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • helenka808808

    Jablonec n. Nisou

    On je taky Jablonečák já tady :D
  • Ondra

    Ondra je nejlepší zpěvák v X Factoru, moooooooc mu přeju, aby vyhrál. *3*
    • Re: Ondra

      Ondra je naprosto výjimečný úkaz v této soutěži,absolutně nejvšestrannější muzikant,skvěle intonuje i frázuje,má příjemnou barvu hlasu a dokáže s ním perfektně pracovat.A X-factor jako blázen.Moc přeju výhru.
      • Re: Re: Ondra

        Přesně tak. Mooooooooc mu přeju, aby vyhrál *3*
  • Ondřej

    Zajímalo by mě kde má Ondra ten XFactor...Já ho nějak nevidím. *13* Při jeho vystoupení usínám.
    • Re: Ondřej

      nechápu. vždyť on jen přijde na jeviště,nezačne a ani zpívat a už to z něj srší..
    • Re: Ondřej

      Ty opravdu nevidíš to jeho charisma, nádherný zpěv a ten šmrnc, co do vystoupení dává. On je THE BEST a má na to celou tuhke soutěž vyhrát *3*
      • Re: Re: Ondřej

        Nevidím noooo *9*
        • Re: Re: Re: Ondřej

          Chyba, protože on z něho ten X Factor úplně vyzařuje, když vstoupí na jeviště a zpívá *3*
  • DVD

    Na stánku vyšlo s Ondrou DVD za 50Kč.Ale to už všichni fanouškové určitě vědí a mají ho koupené a doma na ně koukaj a stále nevěřícně kroutí hlavou a stále se ptají,proč to Ondra nevyhrál.Myslím,že diváci nedocenili to,co jim Ondra všechno předvedl-jak byl celkově všestraný.Ale on se klučina určitě neztratí a přeji mu do života jen to nejlepší.
    • Re: DVD

      Sice Ondrovi fandím od samého počátku a stále se pídím po jakékoli zmínce o jeho muzikantských aktivitách(takže už mám docela přehled a čím dál víc ho obdivuju), ale zatím jsem se nikde nezapojila do do žádné diskuze. S tímhle názorem ale souhlasím na 1000%
    • Re: DVD

      Už dost pamatuju, nikdy jsem nebyla žádný fanda, jsem pouhý hudební konzument. Ale Ondra mě dostal... Věřím, že jednou nahradí Karla Gotta. Držím palce!!!
      • Re: Re: DVD

        Tak Si nejdříve poslechni Martina Fíláka finalistu Elán je Elán a pak srovnávej.Až si ho poslechneš a uvídíš pak můžeš srovnávat.A Ondra má do Gotta opravdu deleko.
        • Re: Re: Re: DVD

          srovnávat je nejde já vidím že kazdý z nich je úplně někdo jiný,co vydíš ty Petro?
          každý z nich má svoje kvality a jiné uspěchy a to opravdu srovnávat nejde..Karel Gott je pochopytelně mnohem slavnější než Ondřej Ruml ale nikdo nemůže říct že je lepší.
        • Re: Re: Re: DVD

          Milá Petro, tak jsem zkoukla na youtube něco od Martina Filáka, nevím s kým ho chceš srovnávat ty - snad s Jožo Rážem, Vlastou Horváthem možná, no nevím nevím, dle mého názoru tento zpěvák nemá zdaleka takové charisma jako Ondřej Ruml, kterého si teda nedovolím srovnávat s nikým. Ondřej je prostě jedinečný. Petra
          • Re: Re: Re: Re: DVD

            Tak to jsi hluchá a slepá Ruml na něj nemá nach je zazpívat stejnou písničku a uvidíme. Zda Ruml zazpívá totéž co Martin a co se týká charisma toho má Martin víc než dost.Myslím si kdyby Soutěžil tady v X faktoru tak teď píšeš obdivné ódy na Martina.Jen pro tvou informaci v soutěži Elán je Elán mu složili poklonu takové hvězdy jako jsou Karel Gott,Lucie Bílá Peter Naggy a o Elánu nemluvě.Gott řekl ,že je to Velký talent který se v hudebních soutěžích ještě neobjevil.Martin Nesoutěžil o peníze ani o slávu,ale chtěl vědět jak na tom je se Zpěvem v soutěži kde rozhodují odborníci a to se mu povedlo. *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: DVD

              Petro, jak jsem již psala, ten Martin mně nezaujal. Myslím, že si můžeš odpustit to o nějaké hluchotě a slepotě. Káždá máme jiný vkus a názor, já ti ten tvůj neberu. A nepodsouvej mi, prosím, skutečnost, že kdyby zde ten Martin Fílák soutěžil, tak by se mi určitě líbil.
              Petra
  • kate0019

    x)

    Jooo... Ondra je upe Super... TeĎ v úterý byl u nás v Opavě... Byl upe skvělej...*14* A znavu jsem si podtvrdila to že je upe krásnej!*4* Byl vtipnej, milej prostě upe super... Pro mě to byl užasnej zážitek že jsem ho viděla... *14* *14*
  • Ondra gooood!!

    Ahoj,chci Vám tady říct,že je to každého naázor jestli má charizma a nebo nemá,ale podle mě má velikánánské charizma,jen to charizma moooc nedokázal,ale proti všemu zpívá strašně moooc pěkně a já mu fandím....umí zazpívat swing a včera ukázal,že umí krásně zazpívat i českou písničku a i na klavír....je prostě dobrej a at' si kařdý říká co chce....je fakt super...a doufám,že budem mezi prvními třemi....přála bych mu to...... *14* *5* *1* *15*
    • Re: Ondra gooood!!

      Souhlas, jeho nedělní vystoupení mě úplně dostalo, byl very very perfect. Doufám, že vyhraje, ptž. on jediný ze všech na to opravdu má *3*
  • zítra

    těším se až zítra zazpívá písníčku od Franka Sinatry I've Got You Under My Skin(Mám tě pod kůží)*1*
    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: zítra

      Jak to zvládnul, co? Skvěle. Jasný vítěz X Factoru *3*
  • nejlepší

    Sice jsem mu nefandila hned od začátku,ale ke konci jsem pochopila že je nejlepší.Moc jsem mu to přála.Byl lepší než Zoniga.Má velký rozsah hlasu a dokáže zazpívat všechno.To Zoniga by Miku nezazpíval.A přesto prohrál. *9* Přeji mu hodně úspěchu a doufám že se na něj nezapomene a bude hodně vidět. *4* *14*
  • Adam

    Dobrý den, moc děkuji Ondřejovi za jeho výkony. Dodávají sílu mému synovi i mně. Můj devítiletý syn bojuje se zákeřným onkologickým onemocněním a Ondřejův zpěv mu dodává sílu. Magdaléna
    • Re: Adam

      Milá paní Magdaléno, Váš příspěvek mě neskutečně dojal. Na mně působí Ondřejovy písničky také jako ten nejlepší lék na problémy, balzám na duši. On je asi opravdu šaman - léčitel lidských dušiček a jak píšete nejen to. Přeji Vám, ať ten boj zvládnete, hodně štěstí!
      Petra
      • Re: Re: Adam

        Mockrát děkuji. Magdaléna
  • Don't worry be happy

    Já si teda lidi myslim, že bylo zatim njelepší Don't worry be happy !!! To bylo něco tak úžasnýho a jak musí bejt těžký a tak vubec !!! Jako si myslim, že by měl na to i vyhrát !!!!!!!!!!!!!! *3* *3* *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit