Přejít na výpis diskuzí

Ondřej Semerák

OSOBNOST 31.1.2012 
50 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • :DD Bože, nestačim se divit jak některý holky klesly tak hluboko jak píšou, že ho "šíleně milujou" přitom o něm nic ani neví :D Jak někoho můžete milovat, když ste ho v životě nikdy neviděli ? Běsnící hormonky no :D Měly byste zklidnit hormony a zamyslet se nad sebou, protože mám jeho FB a má přítelkyni a doporučuji, aby ste si jeho FB našly a přetly si, co si píšou u jeho fotek. Taky bude docela těžký "milovat" někoho, kdo bude budoucí tatínek :D
    • kristinka.koskova.5
      Ahoj Anette prosím mohl bys mi dát jeho fb ???? protože asi máš pravdiu ale tu pravdu musím potvrdit :) pls tak dáš ??? :)
  • je to blbecek chodil se mnou do tridy je uplne blbej a je to ubozacek zasranej *16*
    • Máme ti to jako věřit nebo ne hmm...já ti to teda nevěřím no! Nějak to dokaž!!! protože on je moc dobrej a krásnej kluk!!!!
  • Ahoj holky :D
    Hele tak tady pročítám ty komenty, všude máte napsaný jenom jak ho milujete, jak ho chcete, že je váš, atd.. :) ZAMYSLETE SE! Bože holky, tenhle kluk o vás v životě ani nezavaí! :) Uvědomte si, že když je hezkej pro tolik holek, že už asi nějakou má, ne? :)) Jako jo, je pěknej, to jo, a jak :) Ale asi nikdo z nás tady nemá šanci :) A navíc, myslim si, že každá z vás má okolo sebe plno hezkejch kluků :)Jako, joo klidně si pište ty komenty dál, ale čekáte, že to bude číst, a bude vás taky milovat?? Asi těžko,že? Je to zbytečný, ale vaše názory vám brát nebudu. *12* Mějte se, čau
  • Jako , souhlasím taky s Nikolou ;) Má pravdu ;) ale ...myslím si že kvuly jednomu komentu jentak někdo ze srdce nevymizí *4* ....Ikdyž....možná se jedný znám poštěstí a nakonec sním bude *4* je to jen na osudu ... *3* a ten vynáší karty férově .
  • stylesova
    hele je mi jedno co pisete ale on je asi nejhezci z bastardu a ma nejlpsi hlasky ze vsech *14* a ma narozky hned po mě ja ho miluje mluju *14* *14* *14* *14* *14*
    • Nemusíš se chlubit ty kurvo..!! :DD (Stylesova)
  • ježiši!! :D plavim se na těch komentářích jako..stejnak ani o jednu vás nezavadí tak nevim na co chcete jeho fb :D stejně nebudete mít stoprocentí že to je jeho ;))
  • Víte co. I když jeho fb budete mít a napíšete mu tak on se na vás leda tak VYSERE!
    • Jako jak vysere
  • Hej tý jo. :* On je nejlepší a ty hlášky jsou fajn . On je nejlepší z celého filmu tý jo máte někdo jeho fb ? posílej te prosím nebo něco kde si sním můžu psát :** <3 <3 JE NEJLEPŠÍ fejs : Kristýna Bartalová (Kikušák kačíís ká)
  • dáte mi jeho facebook? adresa je : 1v0onQQ4@azet.sk dakujeem :P
  • Dali by ste mi link na jeho facebook?? dakujem..:P

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit