Přejít na výpis diskuzí

Ondřej Semerák

OSOBNOST 31.1.2012 
50 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pre Šárka;)).. Taky som našla jeho Face;) Môžem ti ho poslať, či ho ešte nemáš. Tú adresu na tvoj Face mi to nenašlo, tak si o neho napíš sem, môžem ti to poslať napríklad na Mail ak chceš;) Dohodli by sme sa;)
    • Jaký je jeho facebook prosím ? :))
  • Je tak zlaťučký:*. Nemôžem z neho *14*
    Ok, dobre, má svoju rodinu a svoj ​​život, ale ľubiť ho snáď môžem nie?;)To je čisto moja vec:)
  • Ta Nikola měla pravdu jeto jenom kluk.
  • Omg holky nechte ho žít je to jenom kluk takovích se najde.Já třeba mám kluka ale jako jo líbí semi Ondra ale to neznamená že se o něj budete přece prát.Třeba má holku a koukala se na jeho životopis a všechno to viděla a tet vás nenávidí chudák holka uplně jí litiju ta stoho musí být na práškách(přidejte si to s králíčkama).Jako vim že si myslíte že sem hrozná a kradu iluze ale já jenom píšu to co si myslim.Jako holky prominte ale ten kluk chce žít má svuj život svojí holku a rodinu která ho miluje tekže pardon.Nikola *16* *16* *16* *10* *10* *10* *10* *10* *16* :* :p uplně u těch vašich koment. sem se nudila sory. *6*.
  • Héj:D Děcká,máte na něj fejs;)?.. Pošlete mi ho prosím :) https://www.facebook.com/anne.middenraai děkuju :P
  • Chci ho domů♥')) Muhahá :P je krásnej , . . . :*
  • No já ho tu 2h. vyhledávám.A on je váš.... Můj je....Taky sem herečka
  • Milujůůů ho, je prostě nej *14* *14* *14* *14*´. Nechápu to, na fb má napsáno že nemá holku..... nmoo ale i když každej nemusí psát všechno na fb *3* . Ale stejně je naprosto ůůžasnej *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • až na to, že holku má :D a má to i na fb, stačí se podívat na jeho fotky na fb ;)
    • stylesova
      jj a je fakt moc krasne hahaha ja ho miluju *14* *14* *14* *14*
  • Holky prominte ale on už je můj,tak fakt promintě! :(
  • Nejlepší:*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit