Přejít na výpis diskuzí

Ondřej Sokol

OSOBNOST 31.12.2006 
371 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ondra je uzasnej :)
    • Ale zda se mi ,ze se tu Human nekomu podoba
  • kirushka97
    Všechno nejlepší! *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Vážený pane Ondřeji,film Krásno mě zasáhl.Představila jsem si jak se vracím po 20-ti letech do podobné prde.....Skvělé díky....
  • Ondřej tu opravdu byl a četl si o tu, ja sama jsem mu to preposilala. Takze se holky, co psaly jak ho miluji a chteji jen znemoznily.. On na tohle neni zvedavy a sve soukromi si chrani. Je sance jak ho zaujmout, je sance s nim navazat kontakt, je sance ho oblbnou a svest..ale neni sance s nim byt..neumi to..musi se zamilovat a na vse se vysrat, hlavne na bulvar, aby to melo smysl...a tot vse, dal si snete o panu Sokolovi, ale rozhodne neni dokonaly ja uz ho znam dost dobre sam nevi, co chce ;-)
    • Je možné, že si to tu Ondra přečetl, ale neznám chlapa, kterému by neudělalo dobře si přečíst, že mají dívky o něho zájem :) A rozhodně si nemyslím, že by se znemožnily...každý má svůj idol! Já se také klidně přidám a přiznám se, že mám pro Ondřeje velkou slabost! A ať si to klidně přečte!!! :D ...Spíš si jen myslím, že chceš být zajímavá podle toho, co tu píšeš. A psát tu komentář o tom, že si měla s ním ,,vztah" je také trochu ubohé!

      PS: Pro MĚ Ondra byl, je a bude DOKONALÝ a můžeš si psát, co chceš!
      • Ah, jak sladce naivní děvčátko jsi ;-) nevíš co říkáš, vztah s ním opravdu nechtěj. Ja bych do toho nešla ani za 100let :-) jsou vyrovnanější, upřímnější a zásadovější chlapi než je on
        • Uznávám, že s tou dokonalostí jsem se trochu unáhlila :D a opravdu ho neznám osobně, ale jen mě zarazilo, proč sem na web, kde chodí ,,mraky" lidí píšeš o něm jen ne zrovna v dobrém smyslu??? ...asi to nějaký důvod bude mít né? ;-)
  • Je to profesionál a zároveň vtipálek.. *4* to je na něm tak obdivuhodné.. *7* vždy zírám, co je schopen vymyslet.. *1* *1*
  • Cooožee..?? Kolik že mu je?..to neni možný.. *8*
    • Taky jsem koukal, vypadá mladě no.. *1*
  • Ondřej Sokol bydlí ve Vršovicích v ulici Žitomírská viděla jsem ho nedávno, když jsem se tam přistěhovala.. bydlí kousek odemě, ale je věčně pryč vždycky tam nemá auto a když jo,tak poznám že je doma. Je sexy chci ho potkat na ulici *14* *1*
  • Nechápu proč tu s Ondry děláte starouše a nadáváte náctiletým, že se jim líbí...Já mám taky 19náct a *ukám s 40cátníky a i když mají sami děti :) Sice nechápu iluzi náctiletých o dlouhodobém vztahu a svatbě, to je blbost, ale sex na jednu noc:) Zní to dobře a sama moc dobře vím, jaký je Ondra na tyto věci. Moje kamarádka má 25 a taky s ním měla aférku:) Holky, jste mladé a krásné a máte šanci:) Ti co píšou, že s ním být nemůžete, to jsou staré matky, které doma mají tlusté prase a sex už je s nimi nebaví, tak nám prostě jen závidí ;)
    • Myslim, ze ho neznas dobre. Sex na jednu noc? To opravdu neumi..musi cloveka znat a verit mu. At si tu zadny holky nedelaji naroky a iluze. Znam jen par holke co s nim byly v kontaktu a opravdu jen par holek chtel i on... Lucie mu byla nejbliz srdci...ted nikdo nevi s kym je a bude :-) zase je o jeho vec ne?!
      • Jde videt ze ho znas. :)
        Ale jak vis ze Lucie mu byla nejbliz k srdci?
        Kdyz se o svych pocitech/soukromi nesveruje.
        • Mám pocit, jestli sem nepíše ,,přímo" Lucie ;)
  • Tynulka1544676
    Jo jasně já ho mám také ráda jako herce, ale nemám potřebu mu psát jak ho miluju a že s ním chci strávit noc... bože některý ty komentáře jsou fakt trapný. Kdyby si to náhodou četl což se nikdy nestane, tak by se určitě nasmál tím, jak má potrhlé fanynky. Klidně mu fanděte, ale ne hned miluju tě pojď si se mnou užít... Možná se mnou nebudete souhlasit a vím, že je to jeho věc, ale moc se mi nelíbí to, jak někdy mluví sprostě konkrétně jako jebe, k*k*t apod. přijde mi, že tyhle slova používají spíš jen puberťáci a ne 40 cetiletý chlapi. Přijde mi, že se chová potrefeně jako kdyby mu bylo 20 což bohužel už není. Nechci ho kritizovat,ale měl by se vážně chovat na tolik kolik mu je a ne naopak. *7*
    • On moc dobre vi, jak jsou fanynky potrhle. Tady tomu se musi jen smat, ale i bat....
  • Ondro,kvůli TOBĚ bych byla schopna opustit manžela.Byť by to bylo jen na jednu noc.Jseš fakt SEXY! Helča
    • Ahoj Hani.

      Já mám také manžela a já bych ho nikdy neopustila kvůli jedné ubohé noci s Ondřejem. Lituji tak tvého manžela, že neví, co má vlastně doma ještě za puberťačku.Hele, užívej si chvíle se SVÝM manželem a nesni vedle jeho buku večer když usínáš o tom, jak ležíš vedle Ondřeje. Tvůj manžel tě jistě miluje a ty jeho (doufám) taky. Tak tajně vedle něj neslintej nad Ondrou, a užívej si super dny se svým manželem bez toho aby když se večer se spolu večer koukáte na partičku snila o Ondřejovi.

      A pokud jsi toho manžela myslela jen obrazně, tak "prd" víš o opravdové lásce. Zřejmně jsi ještě pořád malá puberťačka která neprožila ještě pořádný zamilovaný vztah.Protože normální holka, která toho svého manžela miluje, by ho neopustila kvůli jedné ubohé noci! Ještě horší by bylo kdybys to tajila. Ale Hani neboj, s Ondřejem NEBUDEŠ strávit ŽÁDNOU noc, tak v nácti neslintej nad 40-ti letym mužem a hledej si jinou lásku, s kterou budeš moct být FYZICKY a užívat si jeho objetí, než jen SNÍT nad ONDŘEJOVO objetí. hm??

      *3* Alena *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit