Přejít na výpis diskuzí

Ondřej Soukup

OSOBNOST 31.12.2006 
49 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přání

    Taktéž se připojuji k přání všeho nejlepšího a hodně úspěchů do dalších let, jen tak dál *4*
  • Přání

    Ondřeji všechno nejlepší a hodně profesních i manželských úspěchů k Vašim 57.narozeninám přeje Agnes =) *3*
  • pan Soukup

    co jsem ho včera viděla zase na přenosu, tak jsem opět nic moc jinýho nevnímala. Chjo, proč já nemůžu být v ty soutěži a spolupracovat s ním, to bych fakt byla úplně happy. On je výbornej, vtipnej, hezkej, prostě k sežrání. *14*
  • Sexy chlap

    Ondřej Soukup je chlap jak má být! Je hezký,sexy,smyslný.. a na to, kolik je mu let, hmmmm... *5* Jinak je samozřejmě fajn, a co se týká manželky,milenky, to bych nekomentovala- je to všude a vždycky bude, jen to není tak vidět.. *4* měj te se *4*
  • Syn

    Asi nejvíc pozitivní na něm je to, že mám s Gábinou úplně nejhezčího syna a ještě s takovým krásným jménem František !!! *14*
  • prostě Ondřej

    Ondřej je dobrej, mám ho ráda. Prostě mi nějak sedl do noty. Ani vlastně nevím pořádně čím, asi tím volnomyšlenkářstvím, které bych občas v určitých věcech tedy nesnesla, ale trvá to už dlouho, ještě dávno před nějakou SS, od které je nejvíce v obraze. A asi i tím, že je to muzikant a baví ho lítání. To už prostě bude můj oblíbenec až do smrti. Je fajn, chytrej, prostě chlap jak má být - až tedy na pár jeho neřestí, ale to má každý něco. Dá se říct, že to je má platonická láska *4* *3*
  • Pratelska vypomoc

    Nemela jsem E-mail, ted jsem si ho udelala. takovy mensi dodatek. Kacka Opatruj se *3*
  • Pratelska vypomoc

    Ahij Ondro, doufam, ze ti nevadi, ze ti tykam,uz jsem ti psala,ale nemohla jsem se rozepisovat, to je ale dlouha historie. Vim,ze jsi byl s Michalem ve skupine. Chtela bych te touto cestou poprosit,jestli nemuzes dat Michalovi na me cislo,uz dlouho se snim snazim spojit,ale zly lidi nam v tom brani. Je to hruza hruzouci!!! Moje tel. c. 722047129,722007172. Jsem v Praze,delam v telefonice O2, Kobylisy, Cimicky haj,Libisska 1649/08. Prosim te vsechno mu to vyrid jestli muzes. Zname se od mala! Ahoj Kacka zdravi vyjimku vlka Plka pozdravuj vzdyt ty vis koho ps. Pozor na zly lidi!!!!!!!! *3*
  • Ruml

    vůbec nechápu proč vám vadí, že zpívá Ondra Ruml YOU ARE THE SUNSHINE OF MY LIFE Gábině !!!
    Nepatříte zrovna k nejvěrnějším lidem =( *7* *7* *7* *7* *7* *7* ?????????????????????????????????????????
  • super

    je to uplne krasnej chlap...skoda ze uz je zadanej..nato ze mu je pres 50 je to porad kus..je uplne bozi..a chela bych s nim chodit..ale vim ze to nejde =(tak se aspon na nej budu koukat na xfaktoru..ale nejradsi bych byla s nim *14* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit