Přejít na výpis diskuzí

Ondřej Soukup

OSOBNOST 31.12.2006 
49 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Obdiv

    Dobrý den pane Soukupe, jsem tak silně ovlivněna nedělním koncertem Superstar,že mám mimořádnou touhu sdělit Vám i celé porotě můj nesmírný obdiv k hektické práci, kterou jste všichni vykonali.Nesmírně obdivuji jak jste dokázali z těch davů dětí vybrat ty úžasné,talentované mladé lidi.Nedělní koncert byl pro mne přímo excelentí záležitost a to je mi už přes padesát let.Je až obdivuhodné co ti mladí lidé dokázali,nebylo zapotřebí ani moderátorů, byla to úžasná zábava.Jsou jedineční. Trošku mě však mrzí že vše prezentujete jako druhá česká SUPERSTAR, je to degradující pro pana Horváta, navrhuji SUPERSTAR 2005. Marcela Fajková
  • Pane Soukupe, znám se s Vaším dvojníkem. A je to taky basák. Mimochodem výbornej milenec.
  • dotaz

    Ondřeji, Velice si cením co děláte pro českou hudbu a považuji Vás za jednu z mála osobností v pop music v Česku.Nicméně si Vám dovoluji položit jednu, podle mně ne nedůležitou otázku.Dívám se na finále "Superstar" a nemůžu se zbavit vlezlého dojmu, že kapela v určitých pasážích jednotlivých skladeb absolutně "nestíhá".Jako příklady uvádím:1.)Wet Wet Wet- pasáž a vyhrávky "španělky" totálně z rytmu!!!(hrál/a to jako polku...),2.)Europe:vyhrávka klávesy...to samé co v prvním případě,navíc špatně zvolený zvuk z rejstříků....!!!Spíš ten výkon Vlastu a Petra brzdil, než jim pomáhal.Co Vy na to?Díky za,i když se asi nedočkám...,odpověď. Jožo
  • BEZVA

    AHOJ,DOBRÝ DEN.ASI ANI NEČTETE POŠTU ALE CHCI JENOM ŘÍCT ŽE VŠECHNO JE NA VÁS FAJN! TAK MÁ VYPADAT SVŮDNEJ CHLAP! HEZKEJ........HEZKEJ!!!!!!HEZKEJ!!!!!HEZOUČKEJ CUMLÍK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!! MOC,MOC,MOC.......
    • Re: BEZVA

      pravda, pravda.... *1*
  • Dobry den,asi to bude trapne,ale chtěla jsem vam řict,že vas miluji!!!!
  • Pane Soukupe, po absolutoriu konzervatoře se zřejmě považujete za echt intelektuála, hodně fundovaného... Říct krásně zpívajícímu děvčeti, že to je jako "bagrem na sněženky" Vás muselo stát zřejmě hodně přemýšlení ! Tváříte se jako byste vystudoval minimálně Oxford University a s lehkostí profesora střílíte nesmysly na ubohé 16leté talenty. Např. Foret nebo Amiri zpívají jako buldozery dívčích srdcí , a to je asi ono, co naše scéna potřebuje... BV
  • lebkoune

    co chceš ucho
  • bezva

    Ahoj,dobrý den.Jste moc a moc fajn chlap.Jen tak dál.Hezkej...hezkej....hezkej !!!!!!!!!
  • bony a klid

    mam podobny problem, zhanam hold me baby a nemozem to nikde zohnat...:(
  • Jelikož žijete v otevřeném manželství, dejte mi číslo na starou. Je to pořád kus. Mohla by nám vyvážet žumpu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit