Přejít na výpis diskuzí

Ondřej Vetchý

OSOBNOST 31.12.2006 
132 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Milý Ondřeji
    K dnešním kulatinám přání všechno nejlepší!!!! *4*
  • Nepamatuji si presnou roli v Okresni prebor posledni zapas Pepika Hnatka. Prosim mohl by my ji nekdo napsat?? Dekuji predem.
  • Nepamatuji si presnou roli v Okresni:prebor posledni zapas Pepika Hnatka. Prosim mohl by my ji nekdo napsat?? Dekuji predem.
  • *14* *4* ze všech českych hercu mam vas nejaději tím nechci urazit ,jine herce.mí děti milují vaše pohdky ,ve kterych hrajete .přeju hodně uspěch v hraní.
  • Kdo by chtěl Ondřeje Vetchého za prezidenta???Pište.... *1*
  • Vážení,chci přidat svůj příspěvek k osobě herce O. Vetchého.Dne28.2.2012 kolem 16.00 hodiny jsem měl tu možnost vidět pana Vetchého při cestě do Jihlavy ve vlaku, když přestupoval v Havlíčkově Brodě do vlaku. Nejprve jsem nechtěl věřit, že je to on. Potom jsem se přesvědčil, že je to skutečně on! Udělal na mě dobrý dojem, má slušné vystupování.
    Jestli toto čtete Ondřeji, srdečně Vás zdraví, cestující který jel do Cerekve a který seděl za Vámi, ale nechtěl Vás rušit ani vaší společnost.
    Přeji hodně štěstí a zdraví Gustav
  • k4r0link4
    Pana Vetchého mám hrozně ráda a ráda bych získala autogram. Chtěla bych se zeptat, zda na něj někdo nemá kontakt... byla bych ráda, kdybyste se pak ozvali na e-mail: karca.vankova@seznam.cz.
    Mnohokrát děkuji :)
  • Tereza
    Nevím o co přesně kráčí,ale podle mě je Ondrášek Vetchý výborným hercem.Jako herce ho mám rád několik let-at v pohádkách či filmech! Nevím,proč ho tady někteří tak odsuzujete,at' je ve svém osobním životě jaký chce,to může být každýmu jedno! Herec je to skvělý a o to jde!!!!
  • vědomě žít

    Dnes jsme četla jak Ondřej V.kde si co si prohlásil...a mám ten samý názor jak řekl Jarda Dušek VLCI VLKŮM,pokud to chtějí lidi číst,tak at to lidi čtou...a navzájem si ubližují,jen lidi,kteří si umí vážit života a opravdového štěstí vědi,že jsou to jen výkřiky ubohých lidí,který nemají nic co by zděli a čím by prospěli této společnosti.Jediní herci,kteří mě opravdu ispurují je Jarda Dušek a Ondřej Vetchý,i když jsem o 20-30mladší naprasto s nimi souhalsím,jsou promě inspirací jak žít v pokoře a uctě k sobě samým...dáša
  • Milý Ondřeji

    Milý Ondřeji,už vidím,jak si čteš tady všechny příspěvky adresované tobě. Mnozí lidé si myslí,že vy celebrity sem do diskuze chodíte si číst,jak vám lidi fandí nebo nadávají.Ha,ha.Jo,lidi jsou nepoučitelní. *3*
  • liberte

    Re: dotaz

    Když se jdeme rozloučit na vždy s někým koho jsme milovali v tomhle životě,vůbec nezáleží na tom co máme na sobě,ale na tom co máme uvnitř duše.Nedělejme se někým jiným jen pro to že se to od nás očekává.Láska je to co prožíváme s každým kdo nějakým způsobem ovlivnil naši existenci.Tohle není ve zlém.
  • liberte

    Láska

    Ahoj Ondřeji.Četl jsem reportáž o tom,kde mluvíš otevřeně o otázce proč tu jsme.Jsem asi stejně daleko jako ty.V něčem dál,v něčem ne.Když budeš mít volnou chvíli rád se s tebou sejdu.Myslím že si můžeme spoustu otázek potvrdit.Jestli se k tobě tahle zpráva nedostane,přeju ti fajn den a celý život.Martin Svoboda
  • děkuji

    Milý pane Ondřeji, stačí si v sobotu ráno u kávy přečíst Váš rozhovor a hned se vlije do těla i duše radost z toho, že dobro, síla a moudro je. Vážím si Vás.
    A DĚKUJI, za tu radost.
  • přání

    Všechno nejlepší k svátku. Jarka
  • Re: dotaz

    Možná že i své návštěvy vítá v trenkách - soudě podle takto (velmi svérázně)vyjádřované úctě k lidem... Slova, slova, slova..X činy, činy, činy...
    Odpadky nepohazuji, s komanči jsem si nezadala, svůj názor řeknu zpříma do očí... Jdu-li na pohřeb, tak se adekvátně k situaci obléknu - skutečně nevypadám jako bych na pohřeb dorazila z úklidu lesa. Sociální inteligence se formuje od dětství....
    Také ho od té doby nemusím...
  • Re: ondra

    Tak jste se otestovali a co jako? Ondrovi je to ouplně u p-dele. Víte koho všechno testoval? A jak se mu to líbilo? NEUREKOM.
  • dotaz

    Mě by jen zajímalo, zda si p. Vetchý, až mu umře nejbližší, také vezme na pohřeb šortky či džíny a modré triko.
    Jít do divadla v teplácích pokládám za projev asociálního chování a dávám tím najevo potažmo vztah k učinkujícím a k umění vůbec.
    Jaký vzkaz vysílá p. Vetchý svým ohozem zesnulým a pozůstalým si netroufám domýšlet. Nicméně mě to urazilo, ač jsem ho měla do té doby ráda.
    Na jedné straně vehementně prezentovaný "boj za člověčenství", na straně druhé takovýto projev "úcty". Myslím si, že nejde jen o formu.
  • Re: Re: PROČ ???

    To bych nikdy neřekl do pana Petra, že vyplodí takový krásný příspěvek. A jen tak mezi námi, nejsi náhodou Pan Petr B.? *15* nebudu dále jmenovat.
  • narozeniny

    Vážený a milý,
    sympatický a skvělý-dodatečně všechno nej k narozeninám,štěstí,zdraví,Bož í požehnání,krásné role a hlavně zdravé dcerky a radost z nich.Ze srdce a upřímně
    evik
  • přání

    Milý Ondro
    Přání k Tvým narozeninám,hlavně zdraví,
    štěstí a dobré pohody. *4* *4* *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit