Přejít na výpis diskuzí

Orlando Bloom

OSOBNOST 31.12.2006 
622 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jééé...

    Orlando je úúžasnéj!!! Kam se hrabe ten kretén Sámer Issa!!! Orli je prostě boží........... *14* *14* *14*
  • romanticky hrdina

    Orlando Bloom je další romantický hrdina, kterého budou divky a ženy zbožnovat a muži odmítat(snad kromě gayů).Je pravda, že ho nikdo nezná osobně, jen kromě jeho nejbližších, pro svět to bude další filmová hvězda,která přijde a zase odejde. Já jsem viděla naposledy Království Nebeské, kde hrál rytiře bez poskvrny, který neexistuje a ani nikdy neexistoval a taky si myslim, že bojové scény přebyli celou atmosféru filmu. Chtěla bych vidět jeho nový film ELIZABETHTOWN, abych viděla jeho herecký talent, který bude doufám stejně skvělý jako jeho vizáž.
  • ROBRRTOVI

    MOGORE KRYPLE UBOŽÁKU CHUDÁČKU PAKO JEDNO BEZ PÁTEŘNÍ
  • Všem co mi odpověděli

    Jo asi máte pravdu, co tu píšete. Orlando možná hraje super. Je i hezkej, ale přeci jenom ho vůbec neznáte. Měli by jste se pořádně zamilovat a to je potom něco SUPER.
  • Robertovi

    Ty jsi asi teplej nebo co. Že ho bráníš. No nic ani neumíš nadávat ,,jsi ubohej". Nic lepšího tě asi nenapadlo woe.
  • ROBERTOVI

    Ty si ,ale magor , nemáš na něj tak ho pomlouváš. SI TAK UBOHEJ ,CHUDÁČKU
    • Re: ROBERTOVI

      *4*
  • ROBERTOVI

    CHTELA BYCH TE VIDET KDYŽ TU FURT NECO MELEŠ NA ORLANDA 100% NEMAŠ A TO POZNAM UŽ KVULI TOMU JAK SI TADY VYSKAKUJEŠ!!AŽ TU DAŠ SVOJI FOTKU TAK MOŽNA UVIDIME ALE ORLI JE 1000000000% SEXY A JSEM DO NEJ ZABOUCHNUTA
  • přání

    MÁLO KDO SI VZPOMENE ALE CHTĚLA BYCH ORLANDOVI POPŘÁT VŠECHNO NEJLEPŠÍ K NAROSKÁM(KTERÉ MÁ 13.1.) A AT SE MU VŠE DAŘÍ TAK JAKO DOPOSUT ASPON VE FILMECH AHOJ Eliška!!
    • Re: přání

      Ach tak krásná slova....škoda, že to neslyšel....... *9*
  • ...........ale za hřích by stál......
  • pro Roberta

    Ty si o sobě asi hodně myslíš,viď.U počítače o sobě umí každej napsat jak je skvělej,ty pako.čau. P.S-Orlando je hezkej.Jakej ve skutečnosti,netušim.Škoda :o(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit