Přejít na výpis diskuzí

Orlando Bloom

OSOBNOST 31.12.2006 
622 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • čauky už jste nikdo viděl ten novek film s Orlandem??_Je ten film hezkej já viděla jen fotky no a ty byli super :-))
  • ahojky
  • Mě se zdá Orlando skvělej.Výborně hraje,je krásnej, má svůj styl(nikoho nekopíruje).Kéž by bylo víc takových lidí.Ale je pravda,že jde těžko zjistit jaký je ve skutečnosti v osobním životě.
  • Orlando je boží ale má dost blbej styl na holky ovšem já mu radit nemůžu ale měl by si vybrat mě
  • Nazdar

    Ahoj už jsem zase tu. A řekl bych, že jsem se nedávno koukal na pána prstenů a dvě věže. Bylo to docela dobrý, ale mě by to tam určitě slušelo víc nemyslíte
  • pám prstenů dvě věžě

    orlando tam hrál docela dobrou roli a taky byl moc hezkej když měl ty blond vlasy::::::::::::-------))))))))))))
  • pro všechny

    Jste všechny totálně vymatlaný. Vypatalný Orlando sem Orlando tam. Vždyť ho ani pořádně neznáte tak co na něm vidíte woe!
  • Pro Aty a Kasustu

    Ahoojky Kasusto a Ateno. Ja si s vama budu psat rada. A Orlando se mi libi moc moc moc. A moc moc moc.
  • !!!ORLANDO JE COOL!!!

    Orlando je opravdu cool people!!!Já ho úplně žeru!!!
  • Napište mi a můžem si psát

    Ahojky taky se vám líbí Orlando ..... Jestly jo tak mi napište na Any93@seznam.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit