Přejít na výpis diskuzí

Orlando Bloom

OSOBNOST 31.12.2006 
622 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re:

    mas mozna pravdu,ale kdo rika ze se nim chceme setkat mozna jo ale nam to staci se divat jen na fotky a verit ze pod tou hezkou tvarickou je i hodni a laskavi kluk. *4*
  • Re: Legozmrd

    a becham neni cvicena opice?chytrolinku *13*
  • Re: Velká sbírka

    ja bych zajem mela *4*
  • Re: Legozmrd

    Hel když se ti nelíbí,tak co tady vůbec děláš?Nutí tě někdo tady bejt?Tak laskavě drž hubu! *13* *16*
  • Velká sbírka

    Mám velkou sbírku Orlanda Blooma, obsahuje hrozně moc stran a článků, dokonce dvoustrany z brazilského časopisu a několik anglických článků.
    Vyměním za Britney Spears, US5, Destiny Child, Beyoncé, Natalia Oreiro nebo se můžeme domluvit i jinak, kdo máte zájem, prosím pište. thestan@seznam.cz
  • Re: Legozmrd

    Tady je někdo cáknutej, ale já to nejsem.
    Tady se Orlando obdivuje a ne nadava. Takze pokud proti tomu nic nemas, tak uz sem nepis zadni uchylny prispevky. Jen ZARLIS. Jses totalni odpad, spina, chemikalie a taky peknej debil. Takze si to zapamatuj.
    P.S.: Podprumnerny IQ tu má jen jeden clovek. A to ses TY. *5*
  • Re: Legozmrd

    A hele.Tady někdo fatálně žárlí...a právě si popsla sám sebe...jj prostě mu jenom závidíš. Lepší cvičená opica než blbej červ *13*
  • Re:

    Sure I can *3*
  • Legozmrd

    Ludia, spamatajte sa . Tohto uznavat ? To radsej nech mi bager tresne lyzicou po hlave............. A uznavaju ho iba tak holky s podpriemernym IQ alebo s vrodenou dusevnou vadou je to CVICENA OPICA.
  • I love you Orlí!!!!! *14* *14* *14*
  • It's difficult to say but I think he's really nice and cute. He's a talent. I like him in The piretes of Kariben, lord of the rings and most other. Can You read it? *15*
  • Martin ty dieta maleeee ziadnemu dievcatu nezamrzol ani sa neupiekol mozog!!!Tak tomuto sa hovori ZIARLIVOST ty dietatko maleee toto je ziarlivosstttt.Ked mi prosym ta nejaky TRIDSAT ROCNY POVIE ,ZE JE FESAK A ZE MI 14 ROCNY POVIE ,ZE JE DOBRY TAK TOTO JE U TEBA PROSIIM PEKNE ZIARLIVOST .To mas kolko rokow 2,5???
  • milacek

    orlando jue nejkrasnejsi muz na celem svete moc ho miluju *1* *14*
  • Nakopnute stene - kdykoli nekde vidim fotku, nemuzu se toho pocitu zbavit. A filmem jeste hur. Treba nam ten vas krasavec jeste vyzraje.
  • Ten martin ze slovenska je kus praseciho hovna *16*
  • Orlando

    Nej film je Troja tam je úžasný *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • je sladký *14*
  • Orli is my love

    I love Orlando Bloom!!!!!!!!! *14*
  • Orlando !!!

    Je nádhernej ! *14*
  • Orlando !!!

    Je nádhernej !!! *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit