Přejít na výpis diskuzí

Orlando Bloom

OSOBNOST 31.12.2006 
622 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: miláček

    Já jsem na tom asi podobně jako ty. Orliho miluju taky od doby, kdy jsem viděla Pána prstenů, ale tam se mi líbil nejvíc, i když v Pirátech mu to seklo taky hodně tak Legolas je pro mě prostě NEJ.................... *14*
  • miláček

    ahojky lidičky, Orlanda miluju od tý doby co sem viděla Pána prstenů, ale ještě lepší to bylo když sem ho viděla v Pirátech když byl napůl svlečený.Já ho prostě zbožňuju.Viděli ste už jeho poslední film?Já jo a je supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Re: Blbeček

    len zaaaavid mas totiz naco *14*
  • Mishaček

    Tak to musim souhlasit, když jsem Viggy viděla v civilu, nevěděla jsem jestli se smát nebo brečet. *7*
  • Orliiiii

    Miluju hooooooooooo na něj niiiiikdo nemá-možná jenom Viggo Mortensen v Pánovi Prstenů(ale jenom v tom filmu,páč jinak je fakt ošklivéj) *1* *14* *14* *14*
  • Orlando je bůh

    ORLANDO JE NAPROSTO BOŽÍ!! JE SLADKEJ A KRÁSNEJ!! JEDNOU ŘEKL, ŽE HO HOLKA DOSTANE, KDYŽ SE NA NĚHO HEZKY USMĚJE.aLE TO ON NÁS VŽDYCKY DOSTANE SVÝM ŮSMĚVEM! *4* *14*
  • Orlando je bůh

    ORLANDO JE NAPROSTO BOŽÍ!! JE SLADKEJ A KRÁSNEJ!! JEDNOU ŘEKL, ŽE HO HOLKA DOSTANE, KDYŽ SE NA NĚHO HEZKY USMĚJE.aLE TO ON NÁS VŽDYCKY DOSTANE SVÝM ŮSMĚVEM! *4*
  • Orlando je bůh

    ORLANDO JE NAPROSTO BOŽÍ!! JE SLADKEJ A KRÁSNEJ!! JEDNOU ŘEKL, ŽE HO HOLKA DOSTANE, KDYŽ SE NA NĚHO HEZKY USMĚJE.aLE TO ON NÁS VŽDYCKY DOSTANE SVÝM ŮSMĚVEM!
  • Orli

    I love you Orli *14*
  • Re: ROBERTOVI

    *4*
  • anonym

    jj sexi mate pravdu *1*
  • Re:

    ahoj orlando bloom je krasni tam hraje jako pric *9* *9*
  • je nej.

    My ho úplně milujeme je sexi. *14* *14*
  • Orlando

    Orlando je naprosto nej!!! A sluší mu vše!!!Je prostě božský!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Re: Blbeček

    Ále, ty beztak jenom závidíš to je celý!!! *16*
  • Orlando

    Orlando Bloom je úplně nádherný!!! *14* *14* Nejhezčí je v Pánu prstenů ale i v Pirátech! *3* Miluji ho!!! *14* *14* *14*
  • Blbeček

    ste blby když se vám líbí takovej hnus:-!
    je hnus hnusovitej blééé.mně se líbí jen v roli*4* Legolase.ale jako pirát je to hnus. *10*
  • Re: MILUJI TE

    hmmm, takže ty ho miluješ? a vidělas ho aspoň vůbec někdy naživo? jinak Orlando je fakt krásnej a dobrej a je to přesně můj typ a všechno možný...ale že bych ho milovala? to říkáme o těch, po kterých se nám stýská když s nimi nejsme, ne o našich hvězdných idolech, které jsme viděli tak akorát na plátně kina a na TV obrazovce. *4*
  • Ahojky

    Jsem jaho holka! *14* *4* *4*
  • Ubohe

    ako sa nehnevajte...ale vy ste sa tu hadali?dost ubohe hadate sa tu ze jedna ma vätsie IQ nez druha a pritom....kazdy ma svoj nazor kazdemu sa pacia iní herci....a aj tak on ani nevie ze zijeme tak co? *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit