Přejít na výpis diskuzí

Orlando Bloom

OSOBNOST 31.12.2006 
622 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Orli

    Tenhle typek je fakt dobrej, miluju jeho film a jelikoz mym oblibencem je i Depp...tak u me Pirati z Karibiku fakt zabodovali, hrajou tam totiz oba mi nej herci *14*
  • sexy!!!

    On je plostě božíííí!!!Je krásnej,úspěšnej a určo i chytrej mam celej pokoj s jeho plakátama! *14* *14*
  • Bloom

    Nejkrasnejsi clovicek na celem svete!! *1* *14* Vim ze hodne lidi si bude myslet ze jsem jen nejaka ujeta pubertacka ale je proste bozi!! Kdybyste tak videli muj pokoj...na kazdem rohu je jeho foteska a jmeno.. *14* Myslim neni spatne mit nejakeho idola *3*
  • Re: Re: MILUJI TE

    no..souhlasim..ale uplne jako *5* ...
  • je nej.

    On je prostě úžasnej.
  • TITIANE

    KEŽBY NĚKDO VĚDĚL ICQ NEBO SKYPE ORLANDA BLOOMA *14* *14* *14* *14* *14* *1*
  • TITIANE

    I LOVE ORLANDO *14* *14* *1*
  • Re: Orli

    Ahoj!!!Chtěla bych fotku s podpisem Orlanda Blooma.Pošliteto na"Tereza Kolbáková V Zahradách 236 Okříšky 67521 Díky Tereza:-) *3* *3*
  • velunka001

    je upa nádhernej!!!! *14* *14* *14*
  • HANS MATHESON:)))

    VIDELI JSTE HO PROSIM NEKDO NA VLASTNI OCI??? *14*
  • Milááácek

    Orlando je muj milasek... uplne nejlepsi zlaticko!!! je mocinky klasnej *14* *14* *14*
  • Re: Re: Orlando je Najkrajší

    mno já mám jeho a Johnyho ráda stejně... oba sou suprový herci *4*
  • Re:

    já ho asi přímo nemiluju, ale mám ho ráda *1* je hezkej... moc se mi líbí v pirátech, troje a pánovi prstenů:)
  • Re:

    orli je super *3* to pomlouvání je blbý... já nad každou fotkou neslintám... líbí se mi jen když tam má fousy jinak ne *4*
  • Re:

    nepomlouvej *16* je to dost dobrej herec... on a Johny sou nej to je jasný... Jacka by nezvlád, protože na to neni, je to víc slaďouš... ale Johny by zas nezvlád Willa, páč to prostě neni jeho parketa... oba jsou suprový a oba můžou hrát něco jinýho *13*
  • Re: orlando

    to jsi na tom jako já... taky ho mám moc ráda *14* autogram by se šiknul... za to bych dala cokoliv *14*
  • Re: přání

    Ach tak krásná slova....škoda, že to neslyšel....... *9*
  • názor

    Myslím že je hloupé ho s někým srovnávat.....každý má něco do sebe a každý je sám sebou.....
  • kkk

    Je to hezounek 19* ale vic sexi je Ben Affleck *14* *14* .
  • Re: Orlando je bůh

    To máš teda pravdu. Orli je úplně NEJ..... *14* A jeho úsměv, no krása! Podlamujou se mi z něj kolena! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit