Přejít na výpis diskuzí

Orlando Bloom

OSOBNOST 31.12.2006 
622 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kanec

    Oríííí je kanec *1* *5*
  • jeho sestra

    Nevíte jestli je jeho sestra samantha(nebo jak se jmenuje) mladší nabo starší...protože pokaždé je to jinak *9* ...jinka je Orli úpa súpa *14*
  • Milášek

    Orlando je ten nejlepší herec pod sluncem. Moc ho miluju a chtěla bych se se s ním strašně ráda setkat. *14* *14* *14* *14* *14*
  • Orlando

    Orlando je ten nejlepší herec na světě!!!Já ho miluju!!!Chtěla bych se s nim někdy setkat!!! *14* *14* *14*
  • Re: je nej.

    orlando je nejlepší *14*
  • Re: Prosim vas !!!!

    jsem někde četla že 181cm *14*
  • Re: Prosim vas !!!!

    Sem někde četla že kolem 180 cm.
  • Prosim vas !!!!

    Prosim vas neprezradi mi niekto aky je vysoky orlando bloom . Potrebujem to do jedneho kvizu a neviem kde by som to mohla najst. prosim pomozte
  • Re: Má pihy!

    uplne zajimavy!!! to dostane kazdyho... ze ma orlando pihy.... bozeee!!!
  • Re: Má pihy!

    ehm myslíš že to někoho zajímá?! spíš si hlídej ty jestli nemáš někde nějakou pihu... *15* máš spíš čas na studování druhých než sebe.... *8*
  • Re: A mě nikdo nepopřeje?

    bože co je to za kec *7* tady si někdo myslí.. říkáš jako bys ho znala... *15*
  • A mě nikdo nepopřeje?

    Ahoj lidi mě nikdo nepopřeje?
    Já jsem se taky narodila 13.1. a upo se s Orlim schodujeme v povaze aji když sečtete čísla z data narození tak nám to vychází stejně. Takže kdyby ste někdo potřebovali vědět jaký Orli opravdu je tak písněte. Já vám kdyžtak eknu co o mně říkají moje kámí a takový by měl být aji Orli.
    Jenom lidi ještě. Nevíte někdo náhodou v kolik hodin přesně se Orli narodil? *7*
  • Re: blahopřání

    jj,vsechno nej orlííííííí *14* *14* *14*
  • blahopřání

    *4* Všechno nejlepší Orlando!!! *4*
  • ségra

    Teda už vím. já sem to věděla celou dobu, ale ségra *1*
  • Co

    Hej já nevím o čem se tu teď bavíte. Nemohl by mi to někdo objasnit
  • Orli

    Orliho mám strašně ráda a vlastně ho mají rády všichni jeho fanoušci.Tak mu prosím posílejte víc hlasů ať je zase na jedenástém místě.(ale hezčí je Zac Efron) *14* *14*
  • Má pihy!

    Orlando bloom má asi pihy, přišla jsem na to když jsem se dívala v mobilu na jeho fotky...teďkom jsem sem přidala ten obrázek u kterého jsem si toho při zvětšení všimla...je to na vidět na fotce od rrerriska na kícních kostích...možná že se mi to jenom zdálo ale kámošky to taky viděly a potvrdily mi to... *7* *14* *14*
  • Webovky

    Ahojík,jukněte se na www.bloomorlando.estranky.cz *1* *3*
  • Re: názor

    posli mi prosim na mojí internetovou stranku více fotek a více textu o tobě. děkuji-
    ¨Michaela Martínkova *4* *8* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit