Přejít na výpis diskuzí

Orlando Bloom

OSOBNOST 31.12.2006 
622 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • m.j.

    jo

    je docela dobrej líbyl se mi docela v pán prstenů a v pirátech ale jinak nic moc *5* *4*
  • uvidíme

    Tvářičku má hezkou to jo, a když ho bude člověk brát jako takové hezké princátko z Anglie a maličko přimhouříme oči nad jeho hereckým umem, tak jo, mám ho docela ráda. žádný super herec se už z něj asi nevyklube,ale co.
  • Re: VŠECHNO NEJJJJJJ

    Nejkrásnější a nejlepší herec na světě!!!Mám ho moc ráda *3*
  • turmawen

    Re: Re: orlando bloom

    hele, ktera z fanatickych faninek napsala ze meri 179cm??
  • turmawen

    Re: orlando bloom

    jasne, on urcite napise *7*
  • orlando bloom

    I love you!!kiss.my name is eliška.my email is ejika-@seznam.cz.
    write soon *14*
  • sandrinka123

    Orlando

    Orlando je dolce,dolce,dolce.
    Je fakt krásnejjj!!!!
    Nejkrásnější je v pirátech tam fakt sexy!!!
  • kity25

    Love Orlando

    *14* Orlando je k zakousnutí *14*
    3koda, že mu není míň *9*
    *14* *14* *14* Ale je úžasnej *14* *14* *14*
  • moje láska největší

    njn muj milacek orliček,sex symbol meho života *14* souhlasim s kritikou,že jako herec neni tak dobry jako johnny depp,ale vizáž má stokrát lepčí,je to prostě sexy sympatickej krásnoučkej a sladouček *15* škoda že zadanej *9* akorat by mi k němu sedela nejaka jina holka,tahle je takova ... *9* ...aže by měl nouzy *7* nene,v tomhle bude laska,teda aspon doufam,moc bych mu prala aby už konečně našel tu pravou *14* miluju ho ae platonicka laska e večině připadu nevychazi takže ... *9* mi z těžkym srdcem nezbyva než se smiřit s osudem.....láááááááska je láska mno *14* *14* *14* *15*
  • jo jo

    jo jo orlando je nadhernej *14* ale ta jeho miranda stoji za hovno *13* jestli by ste chteli neco o ni vedet a na chvili politovat orlanda tak bezte na osobnostech na miranda kerr a dejte diskusi od crazy a to co tam je je pravda *9* *9* *8*
  • rad0vka19

    Milášek

    je to fakt kus!!ja ho zeru..je uplne sexy....roztomilej....milej..´ja ho miluju *14* *3*
  • 111

    je to kus chlapa sladkej hezkej proste kus zeru ho strasne moooc *14* *14* *14*
  • fler.f

    Je to Miláček

    Ahojky všichni komu se tento krasavec líbí, zkuste navštívit mé stránky www.zzuzzicka.blog.cz!!!!! Moc toho tam ještě nemám, ale bude. pápá *3*
  • lentilka_janca

    Orly je nej!

    Orlando je neuveritelne sexy a neuveritelne dobrej herec. *14* *14* *14* *14* *14* Podle rozhovoru je uplne skvlele milej *14* *14*Uz nevim co psat protoze mi dochazeji sklov na tohodle skveleho chlapa *3* *3* *3* *4* *4* *4* *4* Jsi nej herec Orlando!!!
  • nika.

    Re: Orli

    Co tady vytahuješ toho sráče Zaca?
  • meredith12

    aaa

    vsetko naj k narodeninam *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • nika.

    fakt krasavec

    Všechno nej a hodně úspěchů.Držim palce. *4*
  • vse nej

    vse nejlepsi..orlandiku...aby se ti splnili tvoje nejj sny..a aby si poznla pravou lasku ktera te bude mit rada:)...jsi muj herec ..fakt moooc oblibenej..a v pana prsten ti to moc sluselo..nehorazne moooooooc *3* *14* *4*
  • luciik11

    happy birthday!!

    všechno nejlepší Orli!! *14*
  • nikitkat

    Happy birthday **

    Orlii je nejvííc *14* *14* vsechno nej preju,ikdyz sem nechodi *5* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit